Panel používateľa

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare North Atlantic Salmon 12kg

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare North Atlantic Salmon 12kg

NOVINKA

Hypoalergénne - viac chuti a pohody pre našich psov.Krmivo Naturals Mare North Atlantic Salmon je vhodné ako pre šteniatka tak pre dospelé psy a nie je teda potrebné časom meniť krmivo, na ktoré ste už boli zvyknutý.

67,50 €

5,63 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Naturea

v

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare 12kg

Krmivo pre psy Naturals Mare North Atlantic Salmon dodržiava koncepciu Naturally Appropriate (prirodzene vhodné). Je vhodné pre všetky plemená psov a je navrhnuté ako veľký zdroj živočíšnych bielkovín, bez pridaných hormónov, kukurice, pšenice, sóje či lepku. Je spracované tak, aby ponúklo maximálnu chuť, poskytlo vysokú nutričnú hodnotu a pritom si zachovalo maximum vitamínov a aminokyselín. Krmivo pre psy Naturea Naturals Mare je bohaté na esenciálne mastné kyseliny a jeho receptúra ponúka diétu par excellence. Jeho zloženie kombinuje vysoko nutričné ​​hodnoty s klinickými výhodami použitia iba jedného zdroja bielkovín. Je pripravené iba z čerstvého vykosteného lososa a vo vnútri každého balenia tak nájdete plnohodnotné jedlo, ktoré dokáže uspokojiť chute, doplní energiu a berie ohľad na citlivosť aj toho najnáročnejšieho štvornohého priateľa.

Suché krmivo Naturea Naturals dodržiava koncepciu Naturally Appropriate (prirodzene vhodné) a je teda založené na tom, čo psy skutočne potrebujú. Hlavnými ingredienciami sú vždy mäso alebo ryby. Tieto recepty sú dokonale vyvážené, doplnené sladkými zemiakmi, ovocím, zeleninou, aromatickými bylinkami a morskými riasami a vždy s nízkym obsahom sacharidov. Každé z týchto krmív je vyvinuté tak, aby poskytovalo čo najlepšie odpovede na biologické potreby psov. Pri ich vývoji a výrobe sa síce posudzujú aj obchodné aj výrobné záujmy, ale nakoniec sa aj tak nerobia žiadne kompromisy, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky pre blaho našich priateľov.

Čerstvé vykostené ryby alebo mäso – toto sú vždy tie hlavné ingrediencie vo všetkých krmivách pre psov Naturea Naturals. Výnimočnosť tejto rodiny produktov sa neodráža len v použitých surovinách, ale aj v tom, čo v zložení týchto krmív určite nenájdete a teda žiadna sója, kukurica, pšenica, lepok či umelé farbivá alebo konzervanty. Jeho veľká chutnosť je z veľkej časti spôsobená zachovaním vitamínov a aminokyselín, ktoré sa normálne strácajú sušením bielkovín. Týmto výrobným procesom Naturea garantuje nielen chuť, ale aj krmivá s vysokými nutričným obsahom, ktoré sú schopné uspokojiť metabolizmus Vášho psa.

V spoločnosi Naturea veria, že optimálna receptúra ​​krmiva pre psov by mala byť formulovaná tak, aby bolo vhodné pre šteniatká aj dospelých psov. To by sa malo uskutočniť splnením konkrétnych nutričných ​​požiadaviek počas rôznych životných etáp psov, rovnako ako to je pri strave divokých zvierat v prírode. Aj keď ich pôvodné recepty už boli vhodné ako pre šteňatá tak dospelých psov, rozhodli sa to na baleniach ich produktov neuvádzať. Neustáou prácou na zlepšovaní ich receptov, teraz prišiel čas to oznámiť a predstaviť nové balenia krmív Naturea. Toto napríklad umožní milovníkom domácich zvierat ponúknuť nové lahodné chute svojim šteniatkam, bez potreby meniť krmivo, keď ich štvornohí priatelia dospejú. Koniec koncov tak pre všetky šteniatka a dospelých psov, poskytujú to, čo im prinieslo uznanie:

Vysokohodnotné bielkoviny a tuky, vhodné pre rast a vývoj šteniat, pričom tiež spĺňajúce potreby dospelých psov
Základné živiny, ako sú vitamíny, minerály (najmä pomer vápnika a fosforu) a aminokyseliny v správnom pomere, podpora vývoja kostí u šteniatok a celkové zdravie dospelých psov
Kalorická hustota, s receptami navrhnutými tak, aby vyhovovali energetické nároky šteniat na rast a hravosť, ako aj energiu pre dospelých psov na ich údržbu a činnosť
Bez škodlivých prísad, s absenciou umelých farbív a konzervačných látok, pre zabezpečenie bezpečnosti a pohody oboch: šteniatok aj dospelých psov

Odporúčané dávkovanie krmiva Naturals Mare

Upozorňujeme, že každý pes má individuálne vlastnosti a metabolizmus a jeho požiadavky na kŕmenie sa budú líšiť podľa plemena, prostredia, úrovne aktivity a veku. Odporúčame použiť nasledujúcu tabuľku ako prvotné usmernenie a následne sledovať váhu vášho psa a podľa toho upraviť dennú dávku.
Odporúčame ho tiež kŕmiť dvakrát denne.
Veľmi dôležité: Vždy pamätajte na to, aby mal váš pes prístup k čerstvej a čistej vode.

Návod na kŕmenie šteniat (g/deň)

Váha šteniatka    2 mesiace      3 mesiace     6 mesiacov      12 mesiacov      18 mesiacov

1 Kg                   78                68                49                    39                     -
5 Kg                  259               226              163                  129                     -
10 Kg                436               380               274                  218                    -
15 Kg                 -                  515               371                  295                    -
20 Kg                 -                  639               461                  366                     -
25 Kg                 -                    -                 545                  433                   361
30 Kg                 -                    -                 625                  496                   414
40 Kg                  -                   -                   -                    615                   514
50 Kg                  -                   -                   -                    728                   608
60 Kg                  -                   -                   -                      -                     697


Návod na kŕmenie dospelého psa (g/deň)

Váha psa            Denná dávka krmiva v gramoch

1 - 5 Kg             28 - 83
6 - 10 Kg           107 - 157
11 - 20 Kg         168 - 263
21 - 30 Kg         273 - 357
31 - 40 Kg         366 - 443
41 - 50 Kg         451 - 524
Energetická hodnota: 3950 kcal / 1kg

Vyrobené v EU

Tento produkt neobsahuje GMO (Geneticky Modifikované Organizmy).

Dôležité informácie

STRAVA BEZ OBILOVIN
Vedeli ste, že 90% psov a mačiek je alergických práve na obilniny v strave a nie na druh mäsa? NATUREA neobsahuje žiadne obilniny, a preto je považovaná za zdravú stravu pre psov a mačky, ktorá napomáha predchádzať potravinovým alergiám, priberaniu na váhe či cukrovke.

Tak ako u ľudí, aj u psov a mačiek vysoký obsah sacharidov môže viesť k obezite a cukrovke. NATUREA neobsahuje žiadne obiloviny a tak u psov a mačiek napomáha eliminovať alergie z jedla, nakoľko zaž 90% psov a mačiek je alrergických na pšenicu, kukuricu, sóju, ovos a glutén. Bez obilovín v strave je teda veľká pravdepodobnosť odstránenia týchto problémov. Krmivá NATUREA tiež napomáhajú udržiavať optimálnu váhu (strava bohatá na bielkoviny s nízkym obsahom sacharidov prispieva k uržiavaniu optimálnej váhy zvieraťa) a predchádzať cukrovke (po jedle s nízkym obsahom sacharidov zostáva krvný cukor v optimálnej hladine).

POTRAVA BOHATÁ NA PROTEÍNY
Vysokokvalitné proteíny, ktoré pochádzajú iba zo živočíšnych zložiek, sú dôležitou súčasťou zdravej výživy psov a mačiek. Proteíny získané zo živočíšnych zložiek sú pre psa či mačku jednoducho stráviteľné a vysoko hodnotné, na rozdiel od proteínov pochadzajúcich z rastlinnných zložiek ako sú obilniny.

Čerstvé proteíny: použitie čerstvého mäsa či rýb zvyšuje nutričnú hodnotu krmiva a v neposlednom rade aj jeho chutnosť.

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare obsahuje 41% lososa a samozrejme 0% obylnín. Naturea sa takto maximálne približuje prirodzenej strave psov a mačiek.

STRAVA S OPTIMÁLNYM MNOŽSTVOM SACHARIDOV
Niektoré sacharidy, alebo ich zdroj, sú pre psov oveľa horšie ako iné. Obiloviny ako sú napríklad kukurica, sója, pšenica, ... sú oveľa horším zdrojom sacharidov pre psov, keďže z veľkej časti (asi 90%) zapríčiňujú alergické reakcie a ich neznášanlivosť. Vo voľnej prírode by psy (alebo vlci) nikdy nejedli voľne rastúcu kukuricu, sóju, pšenicu alebo ryžu. Na druhej strane, potrava ako je zelenina a ovocie bohatá tiež na sacharidy je bežnou súčasťou jedálničku vlkov a iných mäsožravcov.

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare obsahuje 37 % sacharidov v s

OCHRANA KĹBOV
Používanie glukosamínu, chondroitín sulfátu spolu s MSM (metyl sulfonyl metán), krmivo prispieva k udržiavaniu zdravých kĺbov zvierat. Tieto zložky pomáhajú predchádzať zápalom v dôsledku artritídy a displázie a majú tiež preventívne účinky u mladých zvierat najmä u plemien psov s predispozíciou na dané ochorenia ako sú napríklad retrívre, ovčiaky alebo rotvajlery).

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare obsahuje: Glukozamín: 500 mg/kg, Chondroitín: 500 mg/kg

OMEGA 3 & 6 MASTNÉ KYSELINY
Omega 3 a 6 napomáhajú v zlepšovaní kardiovaskulárneho zdravia a znižujú rozvoj abnormálneho srdcového rytmu (arytmie). Mastné kyseliny tiež: posilňujú imunitný system, znižujú rozvoj zápalových ochorení a príznaky alergickej dermatitídy, spomaľujú rozvoj niektorých nádorových buniek, bránia progresii ochorenia obličiek, pomáhajú v kontrole krvného tlaku a znižujú zrážanlivosti krvných doštičiek, pomáhajú znížiť stuhnutosť kĺbov.

Krmivo pre psov Naturea Naturals Mare obsahuje: Omega 6 mastné kyseliny: 3%, Omega 3 mastné kyseliny: 0.95%

PRÍRODNÉ ANTIOXIDANTY
V krmivách Naturea sa nenachádzajú žiadne umelé konzervačné látky. Umelé chemické konzervanty BHA a BHT boli zakázané pre použitie v ľudskej strave v rôznych krajinách sveta. V Európskej únii, je stále povolené v potravinách a krmivách. Všetky Naturea krmivá sú konzervované iba prírodným tokoferolom (vitamín E) a vitamínom C.

Zloženie krmiva Naturea Naturals Mare

ZLOŽENIE
Čerstvý vykostený losos (20 %), hnedá ryža, lososová múčka (18 %), purifikovaný kurací tuk, zemiaky, pivovarské kvasnice, hydrolyzovaný losos (3 %), minerály, jablko (1,3 %), mrkva (0,8 %), tekvica (0,5 %), Špenát (0,3 %), brusnice (0,3 %), morské riasy (0,3 %), hydrolyzovaná bunková stena kvasiniek (zdroj MOS), FOS, Glukosamín (min. 500 mg/kg), Chondroitín sulfát (min. 500 mg/kg), Yucca Schidigera, Oregano, rozmarín, petržlen, šalvia

PRÍSADY
Vitamíny: Vitamín A 18000 IU/kg, Vitamín D3 2000 IU/kg, Vitamín E 120 mg/kg, Vitamín C 13 mg/kg, Železo (síran železnatý, monohydrát) 60 mg/kg, Jód (jodid draselný) 2,80 mg/kg, Meď (pentahydrát síranu meďnatého) 8 mg/kg, Mangán (síran manganatý, monohydrát) 6 mg/kg, Zinok (oxid zinočnatý) 96 mg/kg, Selén (seleničitan sodný) 0,10 mg/kg, Prírodné extrakty (tokoferoly) 210 mg/kg

GARANTOVANÁ ANALÝZA
Surový proteín: 28%
Hrubý tuk: 17%
Surová vláknina: 2,5%
Vlhkosť: 8,0%
NFE (bezdusíkatý extrakt): 37%
Surový popol: 7%
Metabolická energia: 3950 kCal/kg
Vápnik: 1,5%
Fosfor: 1,0%
Omega 6: 3,0%
Omega 3: 0,95%
Glokozamín: 500 mg/kg
Chondroitín: 500 mg/kg

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie