Panel používateľa

Odmeny s kuracím a morčacím mäsom

Odmeny s kuracím a morčacím mäsom

Pamlsky vhodné pri diéte, ale aj ako tréningová pomôcka..Každá zložka použitá v krmive Natural Dog Food má najvyššiu dostupnú kvalitu a bola starostlivo vybraná tak, aby odrážala prirodzenú stravu psa.

3,90 €

17,33 € / kg

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Natural dog food company

Kombináciou vysokého podielu čerstvého mäsa určeného pre ľudskú spotrebu a s naším jedinečným sortimentom nutričných bylín, zeleniny a celých zŕn sme dokázali vytvoriť prvé kompletné krmivo pre psov, ktoré obsahuje každú živinu, ktorú pes potrebuje bez akéhokoľvek umelého doplnenia.

Prírodné krmivá pre psov spoločnosti NDFC sú špeciálne navrhnuté tak, aby dopĺňali prirodzenú stravu. Pamlsky sú vhodné pre psov všetkých plemien približne od 8 týždňov veku. Ich malá veľkosť ich robí ideálnymi ako tréningové pomôcky a pre menšie plemená sa dajú ľahko rozdeliť. Nízky obsah kalórií. Hearties môžu byť dokonca použité ako súčasť programu chudnutia.

Pamlsky môžu tvoriť až 10-15% diéty vášho psa, je potrebné dbať na zachovanie zdravej rovnováhy.
Naše čerstvé britské kuracie mäso a mäso z morky pochádza z domácich chovov určených pre ľudskú spotrebu, čo znamená, že v granuliach nenájdete žiadne škaredé odrezky ani perie či behy používané niektorými výrobcami. Veríme, že toto sa odrazí v zdraví vášho psa a každé jedlo bude pre neho výnimočnou príležitosťou.

Zloženie: Čerstvé britské kurča (25%), sušené britské kurča (15%), sušené britské Turecko (15%), celozrnná ryža, filtrovaný kurací olej, celý ovos, výživné byliny a zelenina, cukrová repa, ľanové semeno, pivovarské kvasnice

Analytické zloženie: Bielkoviny – 30%, olej – 20%, vláknina – 3%, popol – 7%

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info