Allergy-X

Allergy-X

Allergy-X® je prírodný produkt, ktorý pomáha pri odstranení mnohých alergií ktorými trpia psy(svrbenie, nadmerné vypadávanie srsti, špinavé uší, atď.).

11,50 €

13,50 € Zľava 2 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Verm-X

Často vyrieši problémy pri ktorých farmaceutické liečivá zlyhali. Allergy-X® sa podáva každý deň v rozličných dobách a množstvách závislých od miery symptómov psa. Allergy-X® je zostavený z hypoalergénnych zemiakov a hrachu ako zdroj rastlinných sacharidov a vlákniny.

Byliny nám ponúkajú tisíce rôznych spôsobov ako riešiť tieto zložité a zničujúce ochorenia. Byliny sú bezpečné, vysoko efektívne a môžu byť použité dlhodobo. Sú história medicíny, ale tiež budúcnosť medicíny.

Dávkovanie:
Pre stálu účinnosť podávať každý deň po celý rok. Balenie 150g
Mierne príznaky – 2 granule za deň
Tažké príznaky – 4 granule za deň
Po požití vo veľkom množstve (> 200 g) sa môžu vyskytnúť laxatívne účinky

Zloženie:
Hnedá ryža, hydinová múčka, kurací tuk, repná dužina, zemiakový škrob, pivovarské kvasnice, lososový olej, morské riasy, extrakt zo zeleného čaju, prebiotiká FOS, prebiotiká MOS, minerály a vitamíny, echinacea angustifolia (echinacea), Cinnamomum zeylanicum (škorica), Ulmus fulva (brest), Picrasma excelsa (kvasia), capsicum minimum (kajenské korenie), thymus vulgaris (tymián), Mentha piperita (mäta pieporná), Foeniculum vulgare (fenikel), Urtica dioica (žihľava), Allium sativum (cesnak).

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info