Panel používateľa

Šampón pre psov Animology Derma Dog, 250ml

Šampón pre psov Animology Derma Dog, 250ml

Špeciálny šampón bez vône na citlivú pokožku obohatený o dôležité vitamíny a kondicionér, ktorý zachová srsť čistú, mäkkú a zdravú.

8,10 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Animology

Šampón pre psov Animology Derma Dog, 250ml - bez vône, vhodný na citlivú pokožku.

Špeciálny  šampón bez vône na citlivú pokožku obohatený o dôležité vitamíny a kondicionér, ktorý zachová srsť čistú, mäkkú a zdravú.
Obsahuje jemnú ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň efektívne bojuje proti zápachu srsti.Šampón je jemne penivý a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí a účinná zložka, ktorá neutralizuje pachové baktérie na srsti psíka účinne predĺži zážitok z čistého a voňavého domáceho chlpáčika...
• hĺbkovo čistiaci
• neutrálne pH
• deodoračný
• obsahuje kondicionér
• obsahuje pro-vitamín B5
• ľahko zmývateľný
________________________________________
Séria šampónov zn.Animology je unikátna starostlivosť o srsť psov. Štýlové balenie, krásna vôňa a výborné čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info