Šampón pre psov Animology Flea & Tick Antiparazitný, 250ml

Šampón pre psov Animology Flea & Tick Antiparazitný, 250ml

Šampón pre psov Animology - Flea & Tick Antiparazitný, 250ml. Prémiový šampón, ktorý účinne odpudzuje kliešte a blchy a zároveň ukľudňujňuje pokožku psa.

8,10 €

Dostupnosť: do 3 dní

Prémiový šampón Animology Flea & Tick

Určený na starostlivosť o srsť počas sezóny kliešťov & bĺch.
Šampón účinne odpudzuje kliešte a blchy. Šampón sa v praxi osvedčil ako veľmi účinný pri predchádzaní problémov s blchami a kliešťami všeobecne. Svojim zložením šampón účinne zabraňuje parazitom sa do srsti vobec dostať - parazitom prekáža vôňa esenciálnych olejov a olejčeky sťažujú parazitom sa v srsti "uchytit".Obsahuje čajovníkový a nimbiový olej.
Šampón tiež veľmi efektívne ukľudňuje pokožku psa. Šampón Flea & Tick tiež obsahuje jemnú a zároveň účinnú zložku, ktorá efektívne bojuje proti zápachu srsti. Je jemne penivý a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí a účinná zložka, ktorá neutralizuje pachové baktérie na srsti psíka účinne predĺži zážitok z čistého a voňavého domáceho chlpáčika...

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info