Panel používateľa

Šampón pre psov Animology FoxPoo, 250ml.

Šampón pre psov Animology FoxPoo, 250ml.

Šampón pre psov Animology FoxPoo, 250ml je špeciálne určený na odstránenie aj najodolnejšieho pachu zo srsti psa najmä ak pach pochádza z akýchkoľvek exkrementov.

8,10 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Animology

Šampón pre psov Animology FoxPoo, 250ml.

Vhodný pre každého psa na odstránenie pachov z exkrementov.
Šampón pre psov Animology FoxPoo, 250ml je špeciálne určený na odstránenie aj najodolnejšieho pachu zo srsti psa najmä ak pach pochádza z akýchkoľvek exkrementov (líška, krava, kačka, jazvec, ryba a pod.).
Šampón bol špeciálne vyvinutý na odstraňovanie pachu z exkrementov líšok, ktorý sa nedá odstrániť bežným šampónom. Šampón dokáže jednoducho odstrániť všetky mastné a tukové usadeniny (ako exkrement). Tento šampón obsahuje zlúčeninu, ktorá sa skladá zo štyroch špeciálnych látok, ktoré dokážu efektívne odstraňovať zápach omnoho efektívnejšie než bežné deodoračné šampóny. Táto zlúčenina rozbíja pach na molekulárnej úrovni.
• ľahko sa oplachuje - jemne pení
• deodoračný
• neutrálne pH
• hĺbkovo čistiaci
• obsahuje kondicionér
• obsahuje pro-vitamín B5
________________________________________
Séria šampónov zn.Animology je unikátna starostlivosť o srsť psov. Štýlové balenie, krásna vôňa a výborné čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov. Značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info