Panel používateľa

Šampón pre psov Animology True Colours, 250ml

Šampón pre psov Animology True Colours, 250ml

Šampón určený na rozjasnenie farieb srsti obohatený o vitamíny a kondicionér, ktorý zanecháva srsť hebkú, zdravú. Vhodný pre každého psa.

8,10 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Animology

Šampón pre psov Animology True Colours, 250ml – bez vône, vhodný na citlivú pokožku.
True Colours je špeciálne navrhnutý šampón, ktorý zvýrazňuje celé spektrum farieb všetkých typov srstí vašich chlpáčikov. Srsť vyčistí dôkladne, do hĺbky a zanechá ju krásne žiarivú.
Obsahuje jemnú ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň efektívne bojuje proti zápachu srsti. Šampón je jemne penivý a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5, s účinnou zložkou, ktorá neutralizuje pachové baktérie na srsti psíka a účinne predĺži zážitok z čistého a voňavého domáceho maznáčika...
• hĺbkovo čistiaci
• neutrálne pH
• deodoračný
• obsahuje kondicionér
• obsahuje pro-vitamín B5
• ľahko zmývateľný
________________________________________
Séria šampónov zn.Animology je unikátna starostlivosť o srsť psov. Štýlové balenie, krásna vôňa a výborné čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info