Panel používateľa

Čistiace utierky na zuby- náprstok, VET´S BEST

Čistiace utierky na zuby- náprstok, VET´S BEST

Vet's Best čistiace utierky na zuby pre psov sú alternatívou zubnej pasty pre psov. Poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržiavania dobrej hygieny ústnej dutiny. Pravidelné používanie môže pomôcť kontrolovať tvorbu plakov, znížiť vznik zubného kameňa a podporiť čerstvý dych. Tieto špeciálne navrhnuté náprstky sú bezpečné a ľahko použiteľné, čo umožňuje majiteľovi psíka jednoduchým utretím vyčistiť zuby ich domáceho maznáčika.

5,90 €

Dostupnosť: Pripravujeme

Výrobca: VET´S BEST

Čistiace utierky na zuby- náprstok, VET´S BEST 

Vet's Best čistiace útierky na zuby pre psov sú alternatívou zubnej pasty pre psov. Poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržiavania dobrej hygieny ústnej dutiny. Pravidelné používanie môže pomôcť kontrolovať tvorbu plakov, znížiť vznik zubného kameňa a podporiť čerstvý dych. Tieto špeciálne navrhnuté náprstky sú bezpečné a ľahko použiteľné, čo umožňuje majiteľovi psíka jednoduchým utretím vyčistiť zuby ich domáceho maznáčika. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať denne.

Už viac ako 30 rokov Vets's Best pripravuje prírodné ingrediencie, ktoré spoločne pomáhajú k väčšiemu pohodliu a ochrane vášho domáceho maznáčika.

Hlavné vlastnosti čistiacich utierok na zuby pre psov - náprstkov, VET´S BEST
Čistiace utierky- náprstky, sú alternatívou k zubnej paste pre psov a poskytujú účinný spôsob čistenia zubov psov a udržiavanie dobrej hygieny ústnej dutiny
Pravidelné používanie pomôže znížiť tvorbu plakov a zubného kameňa a podporiť čerstvý dych
Tieto špeciálne navrhnuté náprstky sú bezpečné a ľahko použiteľné, čo umožňuje dotykom prsta vyčistiť zuby domáceho maznáčika
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte denne- kruhovým pohybom jemne potierajte zuby a ďasná
Balenie obsahuje 50 navlhčených náprstkov určených na jedno použitie

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info