Loptička Orbee-Ball®

Loptička Orbee-Ball®

V Planet Dog skutočne rozumejú psom a vedia čo majú psi radi! Loptička Orbee-Ball® je ideálna na hádzanie a plávanie. Dostupné v 3 veľkostiach a 3 farebných kombináciách. Vyrobené v USA.

12,90 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Planet dog

Hračka pre psov PLANET DOG - Orbee-Tuff® Ball je hodnotená ako TOP produkt v mnohých časopisoch a je tiež označovaná ako "najlepšia loptička pre psov na svete" podľa odborníkov z tohoto priemyslu. Orbee loptička je to, čo vynieslo spoločnosť Planet Dog do povedomia majiteľov psov! Originálna a odolná loptička Orbee Ball sa stane obľúbenou hračkou vášho domáceho maznáčika. K dispozícii je v 3 veľkostiach aby vyhovovala všetkým psom.

Orbee-Tuff® je plast, ktorý vyvinula spoločnosť PLANET DOG a neobsahuje latex. Je to termoplastový elastomér (TPE), ale namiesto použitia akéhokoľvek chemického zmäkčovača (ako sú ftaláty alebo BPA) používaného vo vinylových a iných plastoch sa používa na zmäkčenie biely olefinický olej, ktorý je veľmi podobný detskému oleju a je úplne bezpečný. Pridáva sa do neho tiež malé množstvo esenciálneho oleja z mäty piepornej. Tieto hračky boli testované a už mnohokrát označené ako netoxické, pretože materiál Orbee-tuff bol predstavený pred 10 rokmi.

Hlavné vlastnosti hračky pre psov Orbee-Tuff® Loptička
Loptička je trvanlivá a odolná, takže je ideálna pre psov, ktorý radi všetko obhrízajú
Dostupné v 3 farebných prevedeniach
Dostupné v 3 veľkostných prevedeniach
Orbee-Tuff® je plast, ktorý vyvinula spoločnosť PLANET DOG a neobsahuje latex

Veľkostná tabuľka
S 6cm M 7,5cm L 10cm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info