Panel používateľa

HiQ Kitten & Mother Care

HiQ Kitten & Mother Care

Kompletné suché krmivo pre mačiatka do 1 roka a gravidné a dojčiace mačky.Balenie: 400g; 1,8kg; 6,5kg

5,29 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

Kompletné suché krmivo pre mačiatka do 1 roka a gravidné a dojčiace mačky.
Balenie: 400g; 1,8kg; 6,5kg

Zdravý vývoj a energia.
Správne fungovanie centrálneho a periférneho nervového systému.
Bezproblémová činnosť tráviaceho systému.
Nano Agent
HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele zvieraťa rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Kokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

Zdravý a dlhý život
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Imunita
Exkluzívny komplex vitamínov s cennými lipidmi udržuje a podporuje imunitnú ochranu tkanív a buniek.

Zlepšenie pamäte
Omega-3 mastné kyseliny môžu pomôcť zlepšiť aktivitu a funkciu centrálneho a periférneho nervového systému mozgu. Zloženie sme obohatili vitamínom D pre zlepšenie pamäte.

Vitalita
Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

ZLOŽENIE ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE ODBORNÉ ČLÁNKY

Zloženie: hydinové mäso 44% (sušené a jemne mleté), ryža, kukuričný glutén, kukurica, hydinový tuk, rybia múčka, sušené vajcia, cukrová repa, lososový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), ľanové semienko, extrakt z čakanky, fosforečnan vápenatý, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, chlorid draselný.

Aditíva / 1 kg: nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 27500 IU, vitamín D3 (E671) – 2063 IU, vitamín E (3a700) – 756 mg, kyselina listová (3a316) – 2,75 mg, biotín (3a880) – 2 mg, niacín (3a314) – 103 mg, vitamín B6 (3a831) – 5,5 mg, vitamín B1 – 7 mg, cholínchlorid (3a890) – 1719 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 69 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 2 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 6,9 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 27,5 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 158 mg, selenit sodný (E8) – 0,14 mg, taurín (3a370) – 1375 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 36%, oleje a tuky – 22%, popol – 6,8%, vláknina – 1,5%, vápnik – 1,1%, fosfor – 0,9%, draslík – 0,7%, sodík – 0,45%, omega 3 – 0,31%, omega 6 – 3,01%.

Spôsob podávania: Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb mačky.

davkovanie

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info