Panel používateľa

HiQ Long Hair Care

HiQ Long Hair Care

Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky (1 rok a staršie) s dlhou srsťou.

5,29 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky (1 rok a staršie) s dlhou srsťou.
Balenie: 0,4kg, 1,8kg, 6,5kg

Lesklá a hustá srsť, pružná koža.
Odstránenie zhlukov srsti v žalúdku.
Na posilnenie ďasien a zníženie tvorby zubného kameňa.
HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Zloženie: hydinové mäso 38% (sušené a jemne mleté), ryža, kukurica, hydinový tuk, kukuričný glutén, rybia múčka, cukrová repa, celulóza, ľanové semená, pivovarské kvasnice, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný clinoptilolit (1 %), sušené vajcia, extrakt z čakanky, extrakt z juky, chlorid draselný, mannan – oligosacharidy (MOS), pupalkový olej, múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady:
vitamín A (3a672a) – 25000 IU, vitamín D3 (E671) – 1876 IU, vitamín E (3a700) – 688 mg, kyselina listová (3a316) – 2,5 mg, biotín (3a880) – 1,9 mg, , niacín (3a314) – 94 mg, vitamín B6 (3a831) – 5 mg, vitamín B1 – 6,25 mg, cholínchlorid (3a890) – 1562 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 62,5 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,88 mg pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 6,25 mg monohydrát síranu manganatého (E5) – 25 mg monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 144 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,13 mg, taurín (3a370) – 1250 mg, L-karnitín (3a910) – 100 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 30 %, oleje a tuky – 20 %, popol – 6,2 %, vláknina – 4,1 %, vápnik – 1%, fosfor – 0.8%, draslík – 0,7%, sodík – 0,5%, omega 3 – 0,43%, omega 6 – 3%.

Kokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku

Dlhý život
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Navyše bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Zhluky srsti
Prírodný zdroj vlákniny z buničiny a cukrovej repy pomáha eliminovať zhluky srsti, ktoré sú nahromadené v žalúdku.

Koža a srsť
Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Kombinácia zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.

Zdravý chrup
Vitamíny C a B vitamínu stimulujú syntézu kolagénu a pomáhajú posilňovať ďasná - stávajú sa odolnejšie voči poškodeniu. Kombinácia vápnika a fosforu môže pomôcť pri znižovaní tvorby zubných infekcií.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb mačky.

dlhá srsť

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info