Panel používateľa

HiQ Sensitive Care

HiQ Sensitive Care

Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky (1 rok a staršie) s citlivým tráviacim systémom.

4,99 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

Kompletné suché krmivo pre dospelé mačky (1 rok a staršie) s citlivým tráviacim systémom.
Balenie: 400g, 1.8 kg, 6.5 kg

Obsahuje viac ako 87% živočíšnych bielkovín.
Jemná a zdravá srsť, prevencia ochorení kože.
S probiotikami – pre správnu činnosť tráviaceho traktu.
Nano Agent
HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele zvieraťa rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Zloženie: hydinové mäso 41% (sušené a jemne mleté), sušená zemiaková dužina, ryža, hydinový tuk, kukurica, cukrová repa, hydrolyzát z kuraciej pečene, hydrolyzované živočíšne proteíny, pivovarské kvasnice, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%) , lososový olej, Man-oligosacharidy (MOS), chlorid draselný, múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady:
vitamín A (3a672a) – 25000 IU, vitamín D3 (E671) – 1876 IU, vitamín E (3a700) – 688 mg, kyselina listová (3a316) – 2,5 mg, biotín (3a880) – 1,9 mg, , niacín (3a314) – 94 mg, vitamín B6 (3a831) – 5 mg, vitamín B1 – 6,25 mg, cholínchlorid (3a890) – 1562 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 62,5 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,88 mg pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 6,25 mg monohydrát síranu manganatého (E5) – 25 mg monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 144 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,13 mg, taurín (3a370) – 1250 mg, L-karnitín (3a910) – 100 mg, DL-metionín (3c301) – 5000 mg

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 32 %, oleje a tuky – 20 %, popol – 8,4 %, vláknina – 2,4 %, vápnik – 1,5 %, fosfor – 1%, draslík – 0,7%, sodík – 0,4%, omega 3 – 0,46%, omega 6 – 2,6 %.

Kokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

Zdravý a dlhý život
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Detoxikácia tela
Jedinečná kombinácia vlákniny a prírodných antioxidantov (vitamíny C a E) s dynamicky mikronizovaného klinoptilolitu. Táto kombinácia bola vyvinutá pre účinnú detoxikáciu tela, stimuláciu životne dôležitých funkcií a podporu harmonickej aktivity všetkých telesných orgánov.

Koža a srsť
Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Kombinácia zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.

Trávenie
Prírodné vláknité látky pochádzajúce z MOS a cukrovej repy. Môžu podporiť množenie dobrých baktérií, ktoré podporujú optimálnu funkciu gastrointestinálneho traktu.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb mačky.

citlivý žalúdok

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info