Panel používateľa

HiQ Cat Golden Age Care

HiQ Cat Golden Age Care

Kompletné suché krmivo pre staršie mačky (10 ročné a staršie).

5,29 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

Kompletné suché krmivo pre staršie mačky (10 ročné a staršie).
Balenie: 400g, 1.8 kg, 6.5 kg

Harmonická činnosť všetkých telesných orgánov a dlhovekosť.
Zníženie rizika vzniku katarakty, ochrana očí pred nepriaznivými účinkami životného prostredia.
Správna činnosť srdca a mozgu.
HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Zloženie: hydinové mäso 41% (sušené a jemne mleté), ryža, kukurica, kukuričný glutén, hydinový tuk, rybia múčka, hydrolyzát z kuraciej pečene, cukrová repa, sušené vajcia, celulóza, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), pivovarské kvasnice, extrakt z čakanky, síran draselný, extrakt z juky.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 25000 IU, vitamín D3 (E671) – 1876 IU, vitamín E (3a700) – 688 mg, biotín (3a880) – 1,9 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 62,5 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,88 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 6,25 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 25 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 144 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,13 mg, taurín (3a370) – 1742 mg, L -karnitín (3a910) – 50 mg, DL-metionín (3c301) – 2500 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 32 %, oleje a tuky – 15 %, popol – 6,5 %, vláknina – 2,8 %, vápnik – 1 %, fosfor – 0,7 %, draslík – 1 %, sodík – 0,5 %, horčík – 0,05 %, omega 3 – 0,39 %, omega 6 – 2,49 %.

Kokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

Zdravý a dlhý život
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Navyše bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

Zrak
Vitamíny C a E s luteínom získaným zo sušeného nechtíka pomáhajú chrániť oči pred škodlivými účinkami voľných radikálov a znižujú riziko vzniku katarakty.

Detoxikácia
Jedinečná kombinácia vlákniny, prírodných antioxidantov (vitamíny C a E) a dynamicky mikronizovaného klinoptilolitu. Táto kombinácia bola vyvinutá pre účinnú detoxikáciu tela, stimuláciu životne dôležitých funkcií a podporu harmonickej aktivity všetkých telesných orgánov.

Srdce
Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb mačky.nad 10 rokov

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info