Šampón Animology Hair of the Dog, 5L koncentrát 20:1

Šampón Animology Hair of the Dog, 5L koncentrát 20:1

Prémiový jemne penivý šampón Animology Hair of the Dog - vhodný na dlhú srsť/na dobré rozčesávanie. Koncentrát 20:1 vyrobí až 105 litrov šampónu pre profesionálne použitie.

69 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Animology

Prémiový jemne penivý šampón Animology Hair of the Dog, 5L koncentrát.
KONCENTRÁT 20:1 - vhodný pre profesionálne použitie! Jedno balenie vyrobí až 105 litrov profesionálneho šampónu.

Na vyrobenie 1 litra šamónu: použite 48ml koncentrátu na 952ml teplej vody

*****

Šampón určený na dobré rozčesávanie chuchvalcov zo srsti obohatený o vitamíny a kondicionér, ktorý zanecháva srsť hebkú, zdravú a stále „rozčesanú".

Obsahuje jemnú ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň efektívne bojuje proti zápachu srsti.Šampón je málo penivý a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí a účinná zložka, ktorá neutralizuje pachové baktérie na srsti psíka účinne predĺži zážitok z čistého a voňavého domáceho chlpáčika...

hĺbkovo čistiaci
neutrálne pH
deodoračný
obsahuje kondicionér
obsahuje pro-vitamín B5
ľahko zmývateľný
urýchľuje rozčesávanie srsti

Séria šampónov zn.Animology predstavuje unikátnu sadu produktov pre starostlivosť o srsť pre psy. Štýlové balenie, krásna vôňa a výboré čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info