Panel používateľa

Šampón Animology Puppy Love, 5L koncentrát 20:1

Šampón Animology Puppy Love, 5L koncentrát 20:1

Animology Puppy Love ako profesionálny psí šampón bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o jemnú srsť šteniatok alebo sa môže používať ako veľmi jemný šampón pre každého psa. Koncentrát 20:1 vyrobí až 105 litrov šampónu pre profesionálne použitie.

69 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Animology

KONCENTRÁT 20:1 - vhodný pre profesionálne použitie! Jedno balenie vyrobí až 105 litrov profesionálneho šampónu.

Na vyrobenie 1 litra šamónu: použite 48ml koncentrátu na 952ml teplej vody

*****

Puppy Love ako profesionálny psí šampón bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o jemnú srsť šteniatok alebo sa môže používať ako veľmi jemný šampón pre každého psa. Šampón obsahuje jemnú, ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň s výbornými čistiacimi vlastnosťami efektívne bojuje aj proti zápachu srsti. Šampón je jemne penivý požitím tzv. "EASY RINSE" technológie a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí...

hĺbkovo čistiaci
neutrálne pH
deodoračný
obsahuje kondicionér
obsahuje pro-vitamín B5
ľahko zmývateľný

Séria šampónov zn.Animology predstavuje unikátnu sadu produktov pre starostlivosť o srsť pre psy. Štýlové balenie, krásna vôňa a výboré čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info