Šampón Animology White Wash, Koncentrát 20:1

Šampón Animology White Wash, Koncentrát 20:1

Animology White Wash ako profesionálny psí šampón bol špeciálne vyvinutý na čistenie bielej ststi. Koncentrát 20:1 vyrobí až 105 litrov šampónu pre profesionálne použitie.

69 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Animology

KONCENTRÁT 20:1 - vhodný pre profesionálne použitie! Jedno balenie vyrobí až 105 litrov profesionálneho šampónu.

Na vyrobenie 1 litra šamónu: použite 48ml koncentrátu na 952ml teplej vody

*****

Prémiový šampón určený špeciálne na vyživenie bielej srsti. Osahuje zložky, ktoré sa okrem iného špeciálne zameriavajú na zjasňovanie a vybielenie srsti chlpáčika.

Šampón obsahuje jemnú, ale zároveň účinnú zložku, ktorá zároveň s výbornými čistiacimi vlastnosťami efektívne bojuje aj proti zápachu srsti. Šampón je jemne penivý požitím tzv. "EASY RINSE" technológie a tak dosiahnete rýchlejšie opláchnutie psíka. Dôležitou vlastnosťou šampóna je pH vhodé pre kožu psa s obsahom kondicionéra a dôležitého pro-vitamínu B5. Jemná vôňa vás iste príjemne prekvapí...

hĺbkovo čistiaci
neutrálne pH
deodoračný
obsahuje kondicionér
obsahuje pro-vitamín B5
ľahko zmývateľný
opticky zjasňuje srsť
vybieluje srsť
odstraňuje škvrny

Séria šampónov zn.Animology predstavuje unikátnu sadu produktov pre starostlivosť o srsť pre psy. Štýlové balenie, krásna vôňa a výboré čistiace vlastnosti si určite zamilujete. Sada Animology je najobľúbenejší šampón vo svojej kategórii v UK najmä u prevádzkovateľov psích salónov a značka sa stala držiteľom niekoľkých ocenení.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info