Panel používateľa

Outdoorová obuv pre psy Ruffwear Grip Trex™ Dog Boots

Outdoorová obuv pre psy Ruffwear Grip Trex™ Dog Boots

Tieto vysoko výkonné topánky majú robustnú a odolnú podrážku Vibram navrhnutú spoločnosťou Ruffwear, ktorá poskytuje výnimočnú trakciu v rôznom teréne. Dýchateľná sieťovina poskytuje ventiláciu a udržuje nečistoty a špinu od labiek. Systém uzatvárania spája háčik a slučku so suchým zipsom, ktorý sa upína okolo najužšej časti labky a poskytuje bezpečné obutie.2ks v balení

52,90 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Ruffwear

Ruffwear Grip Trex obuv pre psov nastavujú štandard v obutí psích labiek, ktorí aktívne trekujú, bicyklujú, behajú alebo skúmajú prírodu s ich ľuďmi.

Tieto vysoko výkonné topánky majú robustnú a odolnú podrážku Vibram navrhnutú spoločnosťou Ruffwear, ktorá poskytuje výnimočnú trakciu v rôznom teréne. Dýchateľná sieťovina poskytuje ventiláciu a udržuje nečistoty a špinu od labiek. Systém uzatvárania spája háčik a slučku so suchým zipsom, ktorý sa upína okolo najužšej časti labky a poskytuje bezpečné obutie.

Rovnako ako pri vašej výbave, skontrolujte systém zapínania a podľa potreby upravte 15 minút pred vaším dobrodružstvom ako aj priebežne počas neho.

Ďalšie vlastnosti obuvy pre psy Ruffwear Grip Trex™ Dog Boots
Chráni labky psov pred extrémnym prostredím
Klinový dizajn poskytuje široké otváranie pre ľahké obúvanie / vyzúvanie
Viditeľnosť pri slabom osvetlení s reflexným lemom

XXS38mm       XS44mm      S51mm        M57mm
    L64mm       XL70mm    XXL76mm   XXXL83mm
  

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info