Panel používateľa

Broadreach Nature + Digestive Care - Prášok na podporu trávenia

Broadreach Nature + Digestive Care -  Prášok na podporu trávenia

NOVINKA

Na podporu trávenia pre mačky a psov 100g prášok. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

32,15 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Broadreach Nature +

                                                                       ocenenie

PREČO NATURE +
Tak ako my ľudia aj oni majú z času na čas problémy s trávením. Občasné hnačky, alebo hnačky ako reakcia na stravu, vodu v novom prostredí. Nature + Digestive care Tráviaci íl je látka, ktorá napomôže pri absorpcii tekutín, spomalí dehydratáciu pri akútnych stavoch. Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektotového ílu so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástupom účinku.

Broadreach Nature + Digestive Care – Tráviaci íl

Na podporu trávenia pre mačky a psov. 100g prášok.

Zloženie – 1 dávkovacej lopatky:
Bentonitová hlinka .............................. 500 mg

Analytické zložky:
Sacharidy ............................................. 0%
Popoloviny... ...................................... 88%
Vláknina ............................................... 0%
Proteíny................................................ 0%
Tuk ....................................................... 0%
Vlhkosť ............................................... 12%

100 g prášku tráviaceho ílu (hydratovaný vápenatý aluminosilikát) je geologický nanomateriál, ktorý absorbuje bakteriálne enterotoxíny a zvyšuje reabsorpciu vody v gastrointestinálnom trakte. Digestive Care je teplom sterilizovaný bentonit, prášok smektitového ílu s veľkosťou častíc 80 mikrónov, so zlepšeným rozptylom účinnej látky a nástup účinku. Predpokladá sa, že zvýši reabsorpciu intraluminálnej tekutiny v gastrointestinálnom trakte. Výsledkom je normalizácia kvality stolice pri akútnych až chronických hnačkových ochoreniach.

Indikácie, kde môže Digestive Care pomôcť:

Akútna a chronická hnačka
Obnova mukozálnej bariéry
Plesne, kvasinky, huby – toxicita čriev
Akútna a chronická kolitída
Pankreatitída

100 g prášku tráviaceho ílu (hydratovaný vápenatý aluminosilikát) je geologický nanomateriál, ktorý absorbuje bakteriálne enterotoxíny a zvyšuje reabsorpciu vody v gastrointestinálnom trakte.

Dávkovanie:

V prípade hnačky podajte jednu dávkovaciu lopatku na každých 5 kg telesnej hmotnosti zvieraťa, dvakrát denne.

V prípade používania ako údržby organizmu, podajte jednorazovo jednu lopatku na každých 12 kg telesnej hmotnosti, dvakrát denne (alebo podľa pokynov vášho veterinárneho lekára).

Dávkovacia lopatka sa nachádza vo vnútri nádoby.

Upozornenie:

Ak sa stav zvieraťa zhoršuje, prestaňte s podávaním a poraďte sa s veterinárnym lekárom. Iba pre zvieratá. V prípade náhodného predávkovania okamžite kontaktujte svojho veterinárneho lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí a iných zvierat. Nepoužívajte, ak je poškodený obal alebo uzáver. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste s teplotou 10-25° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Doba exspirácie a číslo výrobnej šarže je vyznačené na obale.

ocenenieocenenieocenenieocenenie

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie