Broadreach Nature+ Probiotic & Daily Fibre Care

Broadreach Nature+ Probiotic & Daily Fibre Care

NOVINKA

Broadreach Nature+ PROBIOTIKUM a vláknina pre každodennú starostlivosť o tráviaci trakt.Zmes probiotickej vlákniny, vitamínov a minerálov. 500g prášok s 10g dávkovacou lopatkou (súčasť balenia). Pre psy a mačky.Pre každodennú podporu citlivého alebo nadmerne reaktívneho trávenia a na udržiavanie celkového zdravia tráviaceho systému.Doplnok stravy počas diéty s nedostatočným obsahom vlákniny a na doplnenie vitamínov a minerálov.Na udržiavanie optimálneho zdravotného stavu a vitality.

32,15 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Broadreach Nature +

PREČO NATURE +
PROBIOTIC & DAILY Fibre/ PROBIOTIKUM a vláknina je zmes Naša najnovšia „hviezda" ktorá zbiera ocenenia za účinnosť a kvalitu na odborných konferenciách. Môže sa užívať aj dlhodobo. Účinok vzájomnej kombinácie našich vynikajúcich probiotík a vlákniny ocení majiteľ zvieratka, ktoré má často črevné, tráviace problémy. Máte doma neskrotného vyberača odpadkov a požierača všetkého, ale hlavne toho, čo smrdí pre značný rozklad? Tak potom toto je ten správny produkt, ktorý by vám mal pomôcť predchádzať závažným črevným infekciám. Prečistí tráviaci systém a zároveň dopraví probiotiká na obnovu zdravej mikroflóry.
Kedy je čas na Broadreach Nature+ PROBIOTIC & DAILY Fibre?
- Máte doma požierača zdochlín a odpadu, výkalov a iného závadného materiálu.
- Zviera trpí nadúvaním a má citlivé trávenie.
- Hnačky, redšia stolica.
- Výživové chyby.

Probiotic Daily Fiber Care spoločnosti Broadreach Nature + získal najvyššie ocenenia Excellence rovno v dvoch kategóriach Pet Health Products (Produkty pre zdravie zvierat). Probiotic Daily Fiber care spoločnosti Broadreach Nature + bol vyhlásený za najlepší prírodný doplnok v kategórii – Doplnky stravy pre domáce zvieratá. Viac...

Vhodné na každodenné užívanie. Neutrálna chuť – prášok môže byť zmiešaný s jedlom, alebo ho môžete primiešať do granúl, mokrého jedla, syru, pamlsku.

Vylepšené zloženie zmesi vlákniny a schválených probiotických kmeňov v práškovej forme.

Broadreach Nature+ PROBIOTIC & DAILY Fibre/ PROBIOTIKUM a vláknina je zmes, ktorá bola navrhnutá na dlhodobé denné použitie. Je vhodná najmä pre domáce zvieratá s citlivým trávením alebo pre zvieratá, ktoré majú nutkavú potrebu vyjedať odpadky a skazené jedlo. Tento produkt je vhodný aj pre zvieratá, ktoré trpia na citlivý žalúdok a zažívanie po strese, alebo úzkosti, ako napríklad po pobyte mimo domáceho prostredia, v grooming salónoch, veterinárnych ambulanciách alebo na výlete.

Tento probiotický prípravok s vlákninou obsahuje probiotické organizmy, ktoré kolonizujú črevá a pomáhajú vylúčiť patogénne baktérie.

Probiotiká – Broadreach Nature+ PROBIOTIC & DAILY Fibre/ PROBIOTIKUM a vláknina – obsahuje dvojnásobné množstvo probiotík ako vedúce značky na trhu v EU. V našom produkte je používaný registrovaný a schválený kmeň probiotik Enterococcus Faecium (NCIMB 1015 E1707 2 x 1010 CFU / g 2 x 1010 CFU / g, ktorý pomáha repopulovať črevo pomocou prospešných mikro- organizmov, ktoré sa môžu tiež podieľať na zlepšení zdravia zvieraťa, pomáhajú udržiavať zlé baktérie v útlme a môžu tiež pomôcť tráveniu absorbovať škodliviny z potravy a prispievať k zdravému imunitnému systému.

Prebiotiká sú v tomto prípade nestráviteľné sacharidy (koreň čakanky), ktoré podporujú rast a aktivitu probiotík v čreve. Obsahujú frukto-oligosacharidy na stimuláciu rastu prospešných baktérií.

Diétna vláknina – vylepšená vysoká kvalita rozpustnej aj nerozpustnej vlákniny:

Rozpustná vláknina – rozpustí sa v črevnej tekutine.

Nerozpustná vláknina – nerozpúšťa sa v črevnej tekutine, ale môže ju absorbovať a pôsobí ako výplň pri spevňovaní stolice. To pomáha podporovať pravidelný pohyby čriev a trávenie.

Bentonitová hlinka – obsahuje množstvo živín a množstvo minerálov vrátane vápnika, horčíka, kremeňa, sodíka, medi, železa a draslíka. Pri požití Nature+Probiotikum a vláknina, sa podporuje vstrebávanie vitamínov a minerálov do organizmu.

Počas problémov so zažívaním sa z tela vytratí veľa elektrolytov. Nature+ Probiotikum a vláknina – má potenciál dopĺňať ich stratu.

Kým v prirodzenom stave má bentonitová hlinka negatívne nabité elektróny neporušené, väčšina toxínov a ťažkých kovov má pozitívne nabité elektróny. Voda je tiež pozitívne nabitá. To umožňuje, aby sa tieto dve látky spojili a aby zostali zjednotené počas procesu odstraňovania toxínu. Bentonitová hmota v podstate „hľadá" toxíny v tele, aby sa viazala a následne vylučovala z tela.

Vitamíny a minerály – v tomto produkte sa nachádza množstvo esenciálnych vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú podporiť celkový stav gastro intestinálneho systému a celkový stav organizmu. Obsahuje vitamín A, B12, C, D, E a K a minerálne látky, ako vápnik, draslík, horčík, beta-karotén, mastné kyseliny, oxid kremičitý, sodík a železo.

Prísady

Probiotiká (enterococcus faecium) 2 x 1010 CFU / kg
fruktooligosacharidy
Bentonit
kŕmna pšenica
lucerna
repa
pšeničné otruby
ľanové semiačko
koreň čakanky
Analytické zložky

Vlhkosť 5,2%
Proteíny 12,7%
Popol 14,9%
Tuk 2,2%
Vláknina 45,2%
Sacharidy 19,8%

ridajte do stravy podľa nižšie uvedenej tabuľky hmotnosti:

Hmotnosť zvieraťa                  Počet lopatiek

Menej ako 5kg                            ½ – 1

                5-20kg                        1-2

Viac ako      35 kg                        3-4

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info