Panel používateľa

Dog rocks

Dog rocks

Jedinečný a overený produkt, na elimináciu vypálených škvŕn na vašom trávniku po tom, ako miesto použije pes na malú toaletu. Stačí vložiť obsah balenia DOG ROCKS™ do misky vášho domáceho miláčika naplnenou max. 2 litrami vody a váš trávnik začne opäť žiariť zdravím...

10 €

Dostupnosť: Skladom

lo

Máte radi vychytávky? Tak potom vás zaručene zaujmú vulkanické horniny z Austrálie, ktoré sa pridávajú do misky s vodou naplnenej maximálne dvomi litrami vody. Dog Rocks obsahujú prírodné minerálne látky. Zdravie vášho psíka nijako neohrozia, ich základnou funkciou je filtrovať z vody nečistoty ako cín, amoniak alebo dusičnany. Vďaka tomu už nikdy nebudete musieť hromžiť, že vám po „malej potrebe" vášho psíka ostáva vypálený trávnik. Moč vášho psa bude obsahovať menej dusičnanov, a tak váš trávnik konečne zažiari nádhernou zelenou. Bezpečnosť hornín sa pravidelne laboratórne testuje.

Základná charakteristika
DogRocks nemení hodnoty PH v moči zvieraťa
Obsahujú prírodné minerálne látky
Pravidelne laboratórne testované, Bezpečné pre psov
Predáva sa v Austrálii, USA, na Novom Zélande, v Južnej Afrike, vo Veľkej Británii a v Európe už od roku 2005

Ako používať kamene DogRocks®
1. Vybalte kamene DogRocks® z vrecka a opláchnite

DogRocks® sú všetky prírodné a priamo zo zeme a preto je potrebné ich pred použitím umyť. Jedno balenie je správne množstvo na jednu misku, ktorá môže obsahovať až 2 litre vody

2. Nalejte 2L vody do misky pre vášho psa

Rovnako ako váš pes, aj tieto skaly DogRocks® potrebujú vodu, aby zostali účinné. Udržujte teda misku naplnenú príslušným množstvom vody.

3. Pridajte opláchnuté skaly DogRocks® do misky na vodu svojho psa

Je dôležité nechať skaly DogRocks® ponorené v miske s vodou 10 hodín vopred, aby začali účinkovať. Nechajte ich stále v miske a nahraďte ich každé 2 mesiace.

4. Do 3-5 týždňov by sa mali preukázať zmeny a váš trávnik by mal ostať krásne zelený.

Často kladené otázky:

Ako DogRocks® funguje?

DogRocks® sú koherentné skaly s mechanicky stabilným rámcom, čo znamená, že do pitnej vody domáceho maznáčika nie sú uvoľnené žiadne významné minerálne častice. Inými slovami, DogRocks® sa nerozpadávajú alebo nevypúšťajú nič do pitnej vody vášho domáceho maznáčika. DogRocks® poskytujú stabilnú štruktúru a mikroporézne médium, v ktorom sú aktívne zložky schopné pôsobiť ako spúšťač na čistenie vody prostredníctvom iónovej výmeny. Takže keď sa DogRocks® vložia do vody, pomáhajú očistiť vodu odstránením niektorých dusičnanov, čpavku a škodlivých stopových prvkov, čím vášmu psovi poskytnú čistejší zdroj vody a znížia množstvo dusičnanov, ktoré sa nachádzajú v ich strave. Toto následne znižuje množstvo, ktoré sa vylučuje do moču. Veľké množstvo dusičnanov v moči spôsobuje spálenie trávnikov. Psy vyrábajú dusičnany ako vedľajší produkt z proteínu vo svojej strave, ale rozdiel medzi príliš veľkým množstvom dusičnanov, ktoré zabijú trávu a množstvom dusičnanov, ktoré budú pre trávu dobré, je veľmi malý.

Môžem použiť DogRocks® spolu s fontánkou pre psy?

Áno, máme zákazníkov, ktorí používajú DogRocks® s fontánkami veľmi úspešne, pretože voda je stále len voda a tu je len prečerpávaná čerpadlom fontánky v cykle.

Z kade DogRocks® pochádzajú:

DogRocks® pochádza z Austrálie. Vykonávajú sa na nich pravidelné testy, aby sa zabezpečilo, že dodávka bude každoročne konzistentná. Zdroj skál je pôvodný a jedinečný pre konkrétnu oblasť v Austrálii.

Môžu DogRocks® ublížiť môjmu psovi?

Dog Rocks sú 100% prírodné a nezmenia pH rovnováhu moču vášho psa, takže mu nijako nepoškodia. Uistite sa, že dodržiavate návod na použitie.

Prečo je potrebné meniť DogRocks® každé 2 mesiace?

DogRocks® fungujú ako špongia alebo filter; dosiahnu svoj bod nasýtenia a po tomto období už nie sú schopné absorbovať ďalšie nečistoty.

Ako dlho bude trvať kým budú aktívne?

DogRocks® trvá len 8-10 hodín, kým začne pracovať vo vode. Po 8-10 hod. sa na trávniku nevyskytnú žiadne nové "vypáleniny" avšak staré škvrny sa už neodtránia! Pri správnej údržbe trávnika uvidíte obrovské zlepšenie za 5 týždňov.

Moja mačka a pes pijú z rovnakej misky, je to v poriadku?

Áno, DogRocks® sa dá použiť aj pre mačky s rovnakým spôsobom a účinkom. Dog Rocks sú 100% prírodný produkt bez vedľajších účinkov a bez zmeny pH rovnováhy moču vášho domáceho maznáčika. Nechceme však predávať DogRocks® pre mačky, pretože je nemožné zabezpečiť, aby pili len z misky so skalami. Nanešťastie neexistujú žiadne prínosy pre elimináciu zápachu mačacieho moču - tu vôbec nie je žiadny rozdiel.

Môžem umývať misku môjo psa a vymieňať mu v nej vodu ako doteraz?

Áno, vodu môžete meniť ako zvyčajne. Pokúste sa ju však meniť každých pár dní a dopĺňať ju v noci po poslednom piťí vášho psa. Pridržiavanie sa tejto praxe znamená, že DogRocks® budú čo najdlhšie vo vode.

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie