Panel používateľa

Dog rocks

Dog rocks

Jedinečný a overený produkt, na elimináciu vypálených škvŕn na vašom trávniku po tom, ako miesto použije pes na malú toaletu. Stačí vložiť obsah balenia DOG ROCKS™ do misky vášho domáceho miláčika naplnenou max. 2 litrami vody a váš trávnik začne opäť žiariť zdravím...

15,60 €

Dostupnosť: Skladom

Základná charakteristika
DogRocks nemení hodnoty PH v moči zvieraťa
Obsahujú prírodné minerálne látky
Pravidelne laboratórne testované, Bezpečné pre psov
Predáva sa v Austrálii, USA, na Novom Zélande, v Južnej Afrike, vo Veľkej Británii a v Európe už od roku 2005

Ako používať kamene DogRocks®
1. Vybalte kamene DogRocks® z vrecka a opláchnite

DogRocks® sú všetky prírodné a priamo zo zeme a preto je potrebné ich pred použitím umyť. Jedno balenie je správne množstvo na jednu misku, ktorá môže obsahovať až 2 litre vody

2. Nalejte 2L vody do misky pre vášho psa

Rovnako ako váš pes, aj tieto skaly DogRocks® potrebujú vodu, aby zostali účinné. Udržujte teda misku naplnenú príslušným množstvom vody.

3. Pridajte opláchnuté skaly DogRocks® do misky na vodu svojho psa

Je dôležité nechať skaly DogRocks® ponorené v miske s vodou 10 hodín vopred, aby začali účinkovať. Nechajte ich stále v miske a nahraďte ich každé 2 mesiace.

4. Do 3-5 týždňov by sa mali preukázať zmeny a váš trávnik by mal ostať krásne zelený.

Často kladené otázky:
Ako DogRocks® funguje?

DogRocks® sú koherentné skaly s mechanicky stabilným rámcom, čo znamená, že do pitnej vody domáceho maznáčika nie sú uvoľnené žiadne významné minerálne častice. Inými slovami, DogRocks® sa nerozpadávajú alebo nevypúšťajú nič do pitnej vody vášho domáceho maznáčika. DogRocks® poskytujú stabilnú štruktúru a mikroporézne médium, v ktorom sú aktívne zložky schopné pôsobiť ako spúšťač na čistenie vody prostredníctvom iónovej výmeny. Takže keď sa DogRocks® vložia do vody, pomáhajú očistiť vodu odstránením niektorých dusičnanov, čpavku a škodlivých stopových prvkov, čím vášmu psovi poskytnú čistejší zdroj vody a znížia množstvo dusičnanov, ktoré sa nachádzajú v ich strave. Toto následne znižuje množstvo, ktoré sa vylučuje do moču. Veľké množstvo dusičnanov v moči spôsobuje spálenie trávnikov. Psy vyrábajú dusičnany ako vedľajší produkt z proteínu vo svojej strave, ale rozdiel medzi príliš veľkým množstvom dusičnanov, ktoré zabijú trávu a množstvom dusičnanov, ktoré budú pre trávu dobré, je veľmi malý.

Môžem použiť DogRocks® spolu s fontánkou pre psy?

Áno, máme zákazníkov, ktorí používajú DogRocks® s fontánkami veľmi úspešne, pretože voda je stále len voda a tu je len prečerpávaná čerpadlom fontánky v cykle.

Z kade DogRocks® pochádzajú:

DogRocks® pochádza z Austrálie. Vykonávajú sa na nich pravidelné testy, aby sa zabezpečilo, že dodávka bude každoročne konzistentná. Zdroj skál je pôvodný a jedinečný pre konkrétnu oblasť v Austrálii.

Môžu DogRocks® ublížiť môjmu psovi?

Dog Rocks sú 100% prírodné a nezmenia pH rovnováhu moču vášho psa, takže mu nijako nepoškodia. Uistite sa, že dodržiavate návod na použitie.

Prečo je potrebné meniť DogRocks® každé 2 mesiace?

DogRocks® fungujú ako špongia alebo filter; dosiahnu svoj bod nasýtenia a po tomto období už nie sú schopné absorbovať ďalšie nečistoty.

Ako dlho bude trvať kým budú aktívne?

DogRocks® trvá len 8-10 hodín, kým začne pracovať vo vode. Po 8-10 hod. sa na trávniku nevyskytnú žiadne nové "vypáleniny" avšak staré škvrny sa už neodtránia! Pri správnej údržbe trávnika uvidíte obrovské zlepšenie za 5 týždňov.

Moja mačka a pes pijú z rovnakej misky, je to v poriadku?

Áno, DogRocks® sa dá použiť aj pre mačky s rovnakým spôsobom a účinkom. Dog Rocks sú 100% prírodný produkt bez vedľajších účinkov a bez zmeny pH rovnováhy moču vášho domáceho maznáčika. Nechceme však predávať DogRocks® pre mačky, pretože je nemožné zabezpečiť, aby pili len z misky so skalami. Nanešťastie neexistujú žiadne prínosy pre elimináciu zápachu mačacieho moču - tu vôbec nie je žiadny rozdiel.

Môžem umývať misku môjo psa a vymieňať mu v nej vodu ako doteraz?

Áno, vodu môžete meniť ako zvyčajne. Pokúste sa ju však meniť každých pár dní a dopĺňať ju v noci po poslednom piťí vášho psa. Pridržiavanie sa tejto praxe znamená, že DogRocks® budú čo najdlhšie vo vode.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info