Panel používateľa

HiQ Mini Adult Salmon 1,8 kg

HiQ Mini Adult Salmon 1,8 kg

Kompletné suché krmivo s lososom pre malé plemená (1–10 kg).Balenie: 1.8 kg; 7 kg Vysoko kvalitné lososové proteíny – pre zdravú kožu a lesklú, kvalitnú srsť. Neobsahuje pšenicu a kukuricu, vhodné pre alergických psov, ktorí netolerujú glutén a pre psov s citlivým tráviacim systémom. Ochrana labiek pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.

15,60 €

8,67 € / kg

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku –NanoAgent NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Kokosový olejKokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
Svalový tonusSvalový tonus

S vysoko kvalitným proteínom z lososa. Na udržanie zdravej kože a lesklej kvalitnej srsti. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa.
Zdravé kostiZdravé kosti

Pre psov s mimoriadne citlivým tráviacim systémom sme vytvorili HiQ krmivá bez kukurice a pšenice. Rozšírili sme nimi bohatú škálu rôznych typov HIQ krmív. Tieto môžu pomôcť psom s citlivou pokožkou a žalúdkom vyhnúť sa alergickým reakciám spôsobeným pšeničným lepkom a podporiť dokonalé trávenie aj pre tých, čo netolerujú kukuricu.
Koža a srsťKoža a srsť

Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Komplex zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.
Štruktúra labiekŠtruktúra labiek

Zloženie krmiva HIQ bolo doplnené špeciálnou zložkou, ktorá bola vyvinutá tak, aby chránila labky vášho domáceho maznáčika. Biotín a zinok podporujú produkciu keratínu, ktorý udržuje štruktúru labiek, polynenasýtené omega-3 mastné kyseliny ich chránia pred škodlivými účinkami prostredia.

Zloženie: losos 38% (sušený a jemne mletý), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, hydinový tuk, zemiakový proteín, cukrová repa, sušená zemiaková dužina, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), ľanové semienko, pivovarské kvasnice, extrakt z čakanky, kvasnice (betaglukany), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, biotín (3a880) – 0.2 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).
Analytické zložky: proteíny – 28 %, oleje a tuky – 16 %, popol – 6,8%, vláknina – 2,2 %, vápnik – 1 %, fosfor – 0,8 %, draslík – 0,35 %, sodík – 0,4 %, omega 3 – 0,42 %, omega 6 – 2,44 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

bh

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info