Panel používateľa

HiQ All Breed Adult Lamb 2,8 kg

HiQ All Breed Adult Lamb 2,8 kg

Suché kompletné krmivo s jahňacím mäsom pre všetky plemená psov.Balenie: 2.8 kg; 11 kg S jahňacou bielkovinou na pokrytie nutričných potrieb a udržanie energetickej rovnováhy. Neobsahuje pšenicu a kukuricu, preto je vhodné alergických psov a pre psov, ktorí netolerujú lepok a majú citlivý tráviaci systém. Pre zdravú kožu a lesklú kvalitnú srsť.

21,50 €

7,68 € / kg

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – Nano Agent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olejkokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
Dlhý životDlhý život

Vysoko kvalitná bielkovina z jahňacieho mäsa. Udržiava zdravú kožu, kvalitnú a lesklú srsť. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.
Bez kukurice a pšeniceBez kukurice a pšenice

Pre psov s mimoriadne citlivým tráviacim systémom sme vytvorili HiQ krmivá bez kukurice a pšenice. Rozšírili sme nimi bohatú škálu rôznych typov HIQ krmív. Tieto môžu pomôcť psom s citlivou pokožkou a žalúdkom vyhnúť sa alergickým reakciám spôsobeným pšeničným lepkom a podporiť dokonalé trávenie aj pre tých, čo netolerujú kukuricu.
Koža a srsťKoža a srsť

Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Komplex zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.
VitalitaVitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

Zloženie: jahňacie mäso 38% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, hydinový tuk, zemiakový proteín, sušená zemiaková dužina, cukrová repa, ľanové semienko, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, hrachový proteín, kokosový olej, pivovarské kvasnice, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), fosforečnan sódny, extrakt z čakanky, mannan -oligosacharidy (MOS), extrakt z juky, glukozamín (250 mg/kg), betaglukány, chondroitínsulfát (100 mg/kg), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1 mg, biotín (3a880) – 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, taurín (3a370) – 125 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 25 %, oleje a tuky – 14 %, popol – 9%, vláknina – 2,1 %, vápnik – 1,6 %, fosfor – 1 %, draslík – 0,5 %, sodík – 0,4 %, omega 3 – 0,61 %, omega 6 – 2,42 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

lo

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info