Panel používateľa

Krmivo pre psov, Benevo Adult Organic 2kg

Krmivo pre psov, Benevo Adult Organic 2kg

Organické krmivo pre psov BIOKrmivo pre psov, Benevo Adult Organic BIO je výživovo kompletné a vyvážené vegánske krmivo pre psov, certifikované ekologickou organizáciou Organic Food Federation UK a vyrobené na základe licencie od organizácie Organic Farmers and Growers UK.Benevo Dog Organic ponúka unikátnu BIO receptúru pre kompletné a vyvážené krmivo pre psov bez obsahu pšenice a tak je krmivo aj hypoalergénne. Vhodné aj pre psov, ktorí trpia alergiou na mäso.Krmivo obsahuje 20% bielkovín, 12% tuku, je bez pridaných umelých farbív, príchutí alebo konzervačných látok.

19,80 €

9,90 € / kg

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Benevo

                                                  benevo

BIO Krmivo pre psov, Benevo Adult Organic

Krmivo pre psov, Benevo Adult Organic je výživovo kompletné a vyvážené vegánske krmivo pre psov, certifikované ekologickou organizáciou Organic Food Federation UK a vyrobené na základe licencie od organizácie Organic Farmers and Growers UK.

Prvé kompletné vegánske biologické krmivo pre psov vyrobené vo Veľkej Británii. Krmivo Benevo Adult Organic pre psov neobsahuje pšenicu a do jeho zloženia bolo pridané prebiotikum na podporu trávenia. Krmivo neobsahuje žiadne umelé príchute alebo farbivá.

Toto krmivo pre psy bolo schválené organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society.

Hlavné vlastnosti krmiva pre psov Benevo Adult Organic

Neobsahuje pšenicu
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Certifikované organické krmivo
Obsahuje prebiotiká FOS
Balenie zaručujúce čerstvosť
Na trhu od roku 2007

ZLOŽENIE
Organické sójové bôby, organická biela ryža, organický jačmeň, organický ovos, organický slnečnicový olej, pivovarské kvasnice, repná dužina, vitamíny a minerály, fruktooligosacharidy (0,1% prebiotikum), extrakt yucca schidigera (min.0,05 %)

ANALITYCKÉ ZLOŽKY
bielkovina 20%, obsah tuku 12%, surová vláknina 4,0%, popol 3,5%, vlhkosť 8%.

ADITÍVA NA 1kg KRMIVA
Výživové doplnky: vitamíny; Vitamín A (ako retinyl acetát) 17,224 IU, vitamín D2 (ako ergokalciferol) 2,392 IU, vitamín E 120 IU.

Stopové prvky: Železo (ako monohydrát železnatý síran) 159 mg, zinok (ako monohydrát zinočnatého zinku) 133 mg, mangán (ako monohydrát manganatý sulfát) 105 mg, meď (ako pentahydrát meďnatý sulfát) 45 mg, selén mg, jódu (vo forme bezvodého jodidu vápenatého) 1,5 mg, kyseliny linolovej (omega 6) 6,54%, kyseliny linolénovej (omega 3) 0,46%.

O spoločnosti BENEVO
Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

logo

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info