Panel používateľa

Krmivo pre psov, V-dog Crunchy Nuggets, 15kg

Krmivo pre psov, V-dog Crunchy Nuggets, 15kg

Vegáske chrumkavé krmivo pre psovV-dog® Crunchy Nuggets je nutrične kompletné, vyvážené a 100% vegánske krmivo pre dospelých psov. Krmivo je vyrobené z rastlín prirodzene bohatých na proteíny doplnených bylinkami. Krmivo zahŕňa doplnky Taurine aj L-Carnitine, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé srdce.Vhodné pre všetky dospelé psy a obzvlášť odporúčané pre tie, ktoré majú citlivé trávenie, kožné problémy alebo podozrenie na neznášanlivosť mäsových bielkovín.

58 €

3,87 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: V-dog

                                                                  v-dog

Krmivo pre psov, V-dog Crunchy Nuggets

V-dog® Crunchy Nuggets je nutrične kompletné, vyvážené a 100% vegánske krmivo pre dospelých psov. Krmivo je vyrobené z rastlín prirodzene bohatých na proteíny doplnených bylinkami. Krmivo zahŕňa doplnky Taurine aj L-Carnitine, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé srdce.

Vhodné pre všetky dospelé psy a obzvlášť odporúčané pre tie, ktoré majú citlivé trávenie, kožné problémy alebo podozrenie na neznášanlivosť mäsových bielkovín.

Hlavné vlastnosti krmiva pre psov V-dog Crunchy Nuggets

Obsahuje Taurín a L-karnitín
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
S organickým rozmarínom a petržlenom
Krmivo je schválené Vegetariánskou spoločnosťou, Vegánskou spoločnosťou a PETA.

ZLOŽENIE
Pšenica, kukurica, sója, pšeničná múka, kukuričný lepok, dužina cukrovej repy, slnečnicový olej, ryža, cestoviny, droždie, minerály, ľanové semeno, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, fruktooligosacharidy, organický rozmarín, organická petržlen, výťažky z yucky.

ANALITYCKÉ ZLOŽKY
Surový proteín 20,0%, obsah tuku 8,0%, surové vlákno 4,0%, anorganická hmota 8,0%, vápnik 1,0%, fosfor 0,8%, vlhkosť 8,0%. Aditíva na kg: antioxidanty, konzervačné látky.

Výživové prísady na 1 kg krmiva
Vitamín A 18 000i.u., Calcitriol Glycoside 1 800i.u., Vitamín E 86,8 mg, Vitamín B1 2,8 mg, Vitamín B2 5,6 mg, Vitamín B6 2,6 mg, Vitamín B12 28 mg, B3 Niacín 28 mg, B5 Kyselina pantoténová 21 mg, Kyselina listová 1,4 mg. Stopové prvky: jodičnan vápenatý bezvodý 2,2 mg (jód 1,4 mg), seleničitan sodný 4,7 mg (selén 0,21 mg), síran meďnatý pentahydrát 83 mg (meď 21 mg), monohydrát síranu železitého 232 mg (železo 69,5 mg), oxid manganičitý 202 mg (mangán 125 mg) Oxid zinočnatý 397 mg (zinok 289 mg). Taurín 195 mg, L-karnitín 100 mg.

O spoločnosti V-dog
Spoločnosť V-dog má už viac ako 35 ročnú skúsenosť s výrobou krmiva a odmien pre psy. Ešte pod pôvodnou značkou Happidog začali s výrobou prvého komerčne dostupného krmiva - Tradtional Flake - kompletnou a vyváženou stravou pre psov, ktorá sa začala v roku 1980.

Od roku 1980 má V-dog dobrú reputáciu kvality, ktorá úspešne slúžila generáciám šťastných a zdravých psov!

Spoločnosť V-dog momentálne úzko spolupracuje so spoločnosťou Benevo.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách.

                                  logo

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info