Panel používateľa

Krmivo pre psov a mačky, Benevo Duo (cats&dogs), 369 g

Krmivo pre psov a mačky, Benevo Duo (cats&dogs), 369 g

Mokré krmivo pre psy a mačkyMokré vegánske krmivo vhodné pre psov s prírodnými zložkami obohatené o vitamíny a minerály.Benevo Duo je konzervované jedlo vhodné pre psov aj pre mačky.Vyrobené zo zemiakov, mrkvy, hrášku, paradajok a bobuľového ovocia spolu s hnedou ryžou, tak aby vzniklo chutné a výživné jedlo. Krmivo je okrem iného doplnené vegánskym zdrojom taurínu, vitamínu A a kyseliny arachidónovej.369g balenie

3,99 €

3,99 € / kg

Dostupnosť: Pripravujeme

Výrobca: Benevo

                                                benevo

Krmivo pre psov a mačky, Benevo Duo (cats&dogs)

Benevo Duo je prémiové vegetariánske/vegánske mokré krmivo pre psov a mačky, vyrobené z čerstvých surovín.
Vyrobené zo zemiakov, mrkvy, hrášku, paradajok a bobuľového ovocia spolu s hnedou ryžou, tak aby vzniklo chutné a výživné jedlo.

Čučoriedky, brusnice a kyselina askorbová podporujú zdravé pH v moči. Doplnené Taurínom a Vit. D z vegánskych zdrojov (D2) a vitamínmy skupiny B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, kyselinou listovou s obsahom zinku a ďalšími doplnkami stravy ako železo, mangán, meď a vápnik.

Krmivo je vhodné pre psov s alergiou na obilniny, mäso alebo na živočíšne bielkoviny.

Je to kompletné jedlo pre všetkých psov a mačky, ktoré je plné základných živín, ktoré je zabalené v plechovke s ľahko otvoriteľným viečkom na krúžok.
Toto krmivo pre psy a mačky bolo schválené organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society

Odporúčané dávkovanie pre dospelé zvieratá: Podávajte najlepšie 2x denne.

Dospelý pes do 9 kg - 1 balenie denne / Dospelý pes do 18 kg - max.2 balenie denne / Dospelý pes 27 kg a viac - 3 balenie denne a viac.

Dospelá mačka 2,5 kg - 93g denne / Dospelá mačka 4,5 kg - 185g denne / Dospelá mačka 6,7 kg - 277g denne

Skutočné množstvo potravy, ktoré váš pes alebo mačka vyžaduje závisí od aktivity, veku, prostredia a plemena. Pravidelne psa a mačku vážte, aby ste sa vyhli možnej nadváhe a následným zdravotným komplikáciám.

Pitná voda by mala byť k dispozícii vždy. Pre pohodlie vášho domáceho miláčika pravidelne navštevujte veterinára.

Hlavné vlastnosti krmiva pre psov a mačky Benevo Duo

Neobsahuje pšenicu
Neobsahuje glutén
Neobsahuje sóju
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Balenie je 100% recyklovateľné (plechovka a papier)
Na trhu od roku 2006

ZLOŽENIE
Voda dostatočná na spracovanie surovín, zemiaky, mrkva, ovsená krupica, rastlinný olej, hrášok, hnedá ryža, rajčiny, čučoriedky, brusnice, sušené pivovarské kvasnice

ANALITYCKÉ ZLOŽKY
Bielkovina 7,0%, Vláknina 3,0% Tuk 2,0%, Popolček 2%, Vlhkosť 76,0%

ADITÍVA
Taurín, vitamín A acetát, doplnok vitamínu D2, doplnok vitamínu E, kyselina askorbová, doplnok niacínu, D-kalcium-pantotenát, riboflavínový doplnok, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid, vitamín B12, doplnok, biotín, kyselina listová, síran zinočnatý sulfát, síran manganatý, síran meďnatý, jodičnan vápenatý a seleničitan sodný.

O spoločnosti BENEVO
Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

logo

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info