Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix, 140g

Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix, 140g

Koláčik pre psyBenevo Organic Dog Cake mix je základ pre prípravu lahodného a ľahko pripraviteľného koláča s BIO karobom. Zmes na prípravu koláča je ochutená BIO karobovým práškom (rohovníkom) a škoricou, samozrejme bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje, GMO, pšeničného gluténu, pridaného cukru alebo pridanej soli a po jej spracovaní sa ľahko pripraví v mikrovlnke alebo upečie v rúre v priebehu niekoľkých minút.140g balenie

6,30 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Benevo

                                                  benevo

Koláč pre psy, Benevo Organic Dog Cake Mix

Benevo Organic Dog Cake mix je základ pre prípravu lahodného a ľahko pripraviteľného BIO koláčika pre psy s BIO karobom. Zmes na prípravu koláča je ochutená BIO karobovým práškom (výťažkom z Rohovníka obyčajného) a BIO škoricou, samozrejme bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje, bez GMO prísad či pšeničného gluténu, bez pridaného cukru alebo pridanej soli. Koláč sa ľahko pripraví v mikrovlnke alebo upečie v rúre v priebehu niekoľkých minút! Je ideálny pre každú psiu party, či už sú to ich narodeniny, sezónne oslavy alebo len dobre zarobená odmena. Na vychladnutý piškótový základ, môžete naliať polevu s kokosovou príchuťou, ktorá je súčasťou balenia. Následne môžete použiť svoju predstavivosť a pridať napríklad mrkvu, chlieb, či ovocie do cesta, alebo dozdobiť koláč s ich obľúbenými maškrtami.

Táto maškrta pre psy bola schválená organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society.

Postup na prípravu:

Koláčový mix zmiešajte v miske so 160ml vody a 25 ml oleja. Vylejte do misky, ktorá je vhodná do mikrovlnky alebo do vyhriatej rúry. Vložte do mikrovlnky (rúry) na čas, ktorý je odporúčaný na obale výrobku. Ak koláč pripravujete v mikrovlnke tak doba pečenia je 4 minúty na 750W alebo 3,5 minúty na 900W. Ak pečiete v rúre, tak doba pečenia je 15-20 minút na 200°C alebo 20-25 minúť na 170°C.

Keď je koláč hotový, vyberte ho z mikrovlnky alebo rúry von. Pomocou špáratka zistíte či je koláč hotový- ak je hotový, špáradlo bude po vybratí z koláča suché. Po vychladnutí môžete koláč servírovať.

Postup na prípravu polevy: Zmiešajte v miske mix polevy so 45 ml vody. Ak je poleva príliš hustá pridajte viac vody. Potom roztrite polevu na vrch vychladnutého koláča.

A je to!

Vždy pamätajte na to, aby mal váš pes prístup k čerstvej a čistej vode. Postup pre prípravu koláča je uvedený formou obrázkov na zadnej strane obalu výrobku.

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Dátum spotreby je uvedený na spodnej strane obalu spolu s registráciou výrobcu.

Hlavné vlastnosti koláča pre psov Benevo Organic Dog Cake Mix

Ideálne pre narodeniny, sezónne oslavy a ďalšie
Neobsahuje pšenicu
Neobsahuje GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Bez pridanej soli
Bez pridaného cukru
Bez mäsa, rýb, mliečnych výrobkov, vajec, sóje
Bez pridabých farbív a príchutí
Na trhu od roku 201

ZLOŽENIE
Zmes na prípravu cesta: BIO hnedá ryža, BIO karobový prášok (4%), prášok do pečiva, BIO škoricový prášok (1%), Xanthamová guma.

Zmes na prípravu polevy: BIO kukurica, BIO kokosová múka (1%), Xanthamová guma.

ANALITYCKÉ ZLOŽKY
Zmes na prípravu cesta: bielkovina 7,5%, tuk 2,5%, vláknina 0,9%, anorganická hmota 3,5%, vlhkosť 12%

Zmes na prípravu polevy: BIO kukurica, BIO kokosová múka (1%), Xanthamová guma

O spoločnosti BENEVO
Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

logo

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info