Panel používateľa

HiQ Maxi Junior 11kg

HiQ Maxi Junior 11kg

Kompletné suché krmivo pre mladých psov veľkých plemien (s hmotnosťou v dospelom veku viac ako 25 kg).Balenie: 2.8 kg; 11 kg Regenerácia tkanív, silné a zdravé kosti. Harmonický rast a vývoj mladého organizmu. Optimálne trávenie a lepšie vstrebávanie živín.

58,30 €

5,30 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku nano-agentNanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, coconut-oilčistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
svalovy-tonusSvalový tonus

S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Navyše bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.
Zdravé kosti

zdrave-kosti.Kombinácia glukózamínu a chondroitínu stimuluje regeneráciu kĺbových tkanív a udržuje ich zdravý stav. Vitamín D, vápnik a fosfor môžu pomôcť pri udržiavaní silných a zdravých kostí.
Vitalita

zlepsenie-pamate

Omega-3 mastné kyseliny môžu pomôcť zlepšiť aktivitu a funkciu centrálneho a periférneho nervového systému mozgu. Zloženie sme obohatili vitamínom D pre zlepšenie pamäte.
Energia

vitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

Zloženie: hydinové mäso 42% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, kukurica, kukuričný glutén, hydinový tuk, cukrová repa, dynamický mikronizovaný klinoptilolit (1%), rybia múčka, fosforečnan vápenatý, ľanové semienka, sušené vajíčka, pivovarské kvasnice, čakankový extrakt, glukozamín (250 mg / kg), extrakt z juky, chlorid draselný, chlorid sódny, chondroitín sulfát (100 mg / kg).

Aditíva / 1 kg: nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 22500 IU, vitamín D3 (E671) – 1880 IU, vitamín E (3a700) – 664 mg, kyselina listová (3a316) – 57 mg, vitamín B6 (3a831) – 5 mg, vitamín B1-5 mg, cholínchlorid (3a890) – 2412 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 63 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) síran meďnatý pentahydrát (E4) – 6,25 mg monohydrát síranu manganatého (E5) – 25 mg monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 144 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,13 mg taurín (3a370) , Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferol extrakt z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 30%, oleje a tuky – 15%, popol – 6,2%, vlákna – 2%, vápnik – 1,2%, fosfor – 0,8% %, sodík – 0,3%, omega 3 – 0,44%, omega 6 – 2,47%.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

HIQ junior kŕmna dávka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info