Panel používateľa

NDFC puppy chicken&turkey grain free 12 kg

NDFC puppy chicken&turkey grain free 12 kg

NOVINKA

100% prírodné,holistické ,hypoalergénne, bezobilninové krmivo pre psov, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez akýchkoľvek umelo pridávaných vitamínnov.

65,20 €

72,95 € Zľava 7,75 €

5,43 € / kg

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Natural dog food company

logo-ndfc

Tu v spoločnosti The Natural Dog Food Company veríme, že pre šťastného a zdravého psa je prírodná strava to najlepšie. Z tohto dôvodu má náš sortiment potravín:

Prednosti krmiva:

- Hypoalergénne, ľahko stráviteľné, veľmi chutné

- Vhodné pre psov s citlivými žalúdkami

- Podporujú zdravú kožu, lesklú srsť a silný imunitný systém

- Zachovávajú mobilitu

- Holistické zloženie

- Zachované prírodné vitamíny a minerály

- Sú vyrobené 100% z ingrediencií určených pre ľudskú spotrebu

- Nižšia kŕmna dávka

- Vrecia rozložiteľné v komposte

NEOBSAHUJÚ !!!!!!!

- Chemické konzervanty, dochudovadlá, ani žiadne iné umelé prísady

- Kukuricu, pšenicu, sóju, mliečne produkty

- Žiadne vedľajšie produkty, deriváty, alebo plnivá

- Nie sú pridané umelé vitamíny, minerály

- Sú bez pridaného cukru a soli.

gluten-free-including-wheat--dairy-and-soyano-articificial-ingredientsno-by-products--derivatives-or-fillers-100-human-grade-ingredienteasily-digestiblehypoallergenicmeat-richhighly-palatable

Puppy chicken & turkey grain free granuly–NDFCchicken-turkey pre šteniatka: mäso v tomto krmive je z domáceho chovu, kde sa chovajú sliepky druhu welfare. Tieto sliepky sú priamo určené pre ľudskú konzumáciu, to znamená, že v krmive nenájdete žiadne škaredé odrezky, perie či paprčky, používané niektorými veľkovýrobcami. Veríme, že táto skutočnosť sa odrazí na zdraví vášho psa, ktorý bude považovať každé kŕmenie za výnimočnú udalosť. V rámci krmív pre šteniatka ponúkame aj 12 kg balenia. Toto balenie obsahuje o niečo väčšie granule, ktoré sú vhodné pre šteniatka, ktorým napomáhajú v raste a ktorým menšie veľkosti už nevyhovujú.

Vhodné aj pre dospelých psov malých plemien do 10kg.

Sú vhodné aj pre kotné alebo dojčiace suky.


Každá prísada používaná v prírodnom krmive pre psov má najvyššiu možnú kvalitu a bola starostlivo vybraná tak, aby odrážala prirodzenú stravu psa.
Kombináciou vysokého podielu čerstvého mäsa určeného pre ľudskú spotrebu s našou jedinečnou ponukou výživných bylín, zeleniny a vysoko kvalitných uhľohydrátov sme dokázali vytvoriť skutočne 100% prírodné, bezobilninové krmivo pre psov, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez akýchkoľvek umelo pridávaných vitamínov. Náš sortiment bez obilia má všetko, čo váš pes potrebuje, aby zostal fit a zdravý s lesklým kožúškom a šťastným bruškom.

sweet-potatoapplecarrotchamomilechick-peascinnamoncranberryseaweedyucca

Analytické zložky: hrubý proteín 36%, hrubý olej a tuky 16%, hrubá vláknina 5%, hrubý popol 9%.

Zloženie: 67% kuracieho mäsa a morky (vrátane 22% čerstvého kurčaťa vo voľnom výbehu, 22% sušeného kurčaťa, 8% čerstvého kurčaťa vo voľnom výbehu, 7% kuracieho tuku, 5% sušenej morky, 3% kuracej šťavy), sladkých zemiakov, šošovice , Fazuľa, cícer, mix ovocia , zeleniny a byliniek = 9% .

Dávkovanie:

dávkovanie puppy

dávkovanie puppy

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info