Panel používateľa

NDFC senior/light chicken&turkey grain free 12kg a 6 kg

NDFC senior/light chicken&turkey grain free 12kg a 6 kg

NOVINKA

100% prírodné,holistické ,hypoalergénne, bezobilninové krmivo pre psov, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez akýchkoľvek umelo pridávaných vitamínnov. Sú určené aj pre mladých psov, ktoré sú náchylné na priberanie na váhe a ktoré majú tendenciu čeliť veľmi podobným problémom ako sú: celkové preťaženie, znížená pohyblivosť a zhoršená funkcia dôležitých orgánov.

39,06 €

44,95 € Zľava 5,89 €

39,06 € / kg

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Natural dog food company

Logo NDFC

Tu v spoločnosti The Natural Dog Food Company veríme, že pre šťastného a zdravého psa je prírodná strava to najlepšie. Z tohto dôvodu má náš sortiment tieto

Prednosti krmiva:

- Hypoalergénne, ľahko stráviteľné, veľmi chutné

- Vhodné pre psov s citlivými žalúdkami

- Podporujú zdravú kožu, lesklú srsť a silný imunitný systém

- Zachovávajú mobilitu

- Holistické zloženie

- Zachované prírodné vitamíny a minerály

- Sú vyrobené 100% z ingrediencií určených pre ľudskú spotrebu

- Nižšia kŕmna dávka

- Vrecia rozložiteľné v komposte

NEOBSAHUJÚ !!!!!!!

- Chemické konzervanty, dochudovadlá, ani žiadne iné umelé prísady

- Kukuricu, pšenicu, sóju, mliečne produkty

- Žiadne vedľajšie produkty, deriváty, alebo plnivá

- Nie sú pridané umelé vitamíny, minerály

- Sú bez pridaného cukru a soli.

gluten-free-including-wheat--dairy-and-soyano-articificial-ingredientsno-by-products--derivatives-or-fillers100-human-grade-ingredientshypoallergeniceasily-digestiblemeat-richhighly-palatable

 

 

Senior chicken & turkey grain free granulyNDFC senior/light kontrola hmotnosti, starostlivosť o kĺby. Je výborným riešením pre obidve skupiny psov vďaka obsahu širokej škály staroslitvo vyberaných liečivých bylín, ktoré obzvlášť pôsobia na kĺby, pohyblivosť a správne fungovanie orgánov. Kalorická hodnota je nastavená tak, aby pomohla udržať zdravú váhu, zatiaľ čo okrajovo zvýšená hladina bielkovín pomáha predchádzať ubúdaniu svalov, čo je často vidieť u psov v diétnom režime prípadne u starších psov.

Sú určené aj pre mladých psov, ktoré sú náchylné na priberanie na váhe a ktoré majú tendenciu čeliť veľmi podobným problémom ako sú: celkové preťaženie, znížená pohyblivosť a zhoršená funkcia dôležitých orgánov.

Mäso v tomto krmive je z domáceho chovu, kde sa chovajú sliepky druhu welfare. Tieto sliepky sú priamo určené pre ľudskú konzumáciu, to znamená, že v krmive nenájdete žiadne škaredé odrezky, perie či paprčky, používané niektorými veľkovýrobcami. Veríme, že táto skutočnosť sa odrazí na zdraví vášho psa, ktorý bude považovať každé kŕmenie za výnimočnú udalosť.

Každá prísada používaná v prírodnom krmive pre psov má najvyššiu možnú kvalitu a bola starostlivo vybraná tak, aby odrážala prirodzenú stravu psa.
Kombináciou vysokého podielu čerstvého mäsa určeného pre ľudskú spotrebu s našou jedinečnou ponukou výživných bylín, zeleniny a vysoko kvalitných uhľohydrátov sme dokázali vytvoriť skutočne 100% prírodné, bezobilninové krmivo pre psov, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez akýchkoľvek umelo pridávaných vitamínov. Náš sortiment bez obilia má všetko, čo váš pes potrebuje, aby zostal fit a zdravý s lesklým kožúškom a šťastným bruškom.

sweet-potatoapplecarrotchamomilechick-peascinnamoncranberryseaweedyucca

Analytické zložky: hrubý proteín 33%, hrubé oleje a tuky 14%, hrubá vláknina 5%, hrubý popol 8%.

Zloženie: 60% kuracie mäso a morka (zahŕňa 17% čerstvého kurčaťa z voľného výbehu, 12% sušeného kurčaťa, 12% sušenej morky 9% čerstvého kurčaťa z voľného výbehu, 7% kuracieho tuku, 3% kuracej šťavy), sladké zemiaky, šošovicu , fazuľa, cícer, mix ovocia, zeleniny a byliniek = 9%

Dávkovanie:

NDFC dávkovanie

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info