Panel používateľa

HiQ Mini Golden Age Care 7 kg

HiQ Mini Golden Age Care 7 kg

Suché kompletné krmivo pre seniórnych psov malých plemien (1-10 kg).Pre psov starších ako 7 rokov.Balenie: 1.8 kg; 7 kgBezproblémová aktivita čriev, vynikajúce trávenie.Ochrana zraku pred nepriaznivými účinkami životného prostredia.Zlepšenie obehového systému a udržiavanie správnej funkcie srdca.

40,70 €

5,81 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložkunano-agent-NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

coconut-oiKokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

svalovy-tonusSvalový tonus
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa.

zdrave-kostiZdravé kosti
Kombinácia glukózamínu a chondroitínu stimuluje regeneráciu kĺbových tkanív a udržuje ich zdravý stav. Vitamín D, vápnik a fosfor môžu pomôcť pri udržiavaní silných a zdravých kostí

ochrana-zrakuOchrana zraku
Vitamíny C a E s luteínom získaným zo sušeného nechtíka pomáhajú chrániť oči pred škodlivými účinkami voľných radikálov a znižujú riziko vzniku kataraktu.

kardioSrdce
Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci.

Zloženie: hydinové mäso 42% (sušené a jemne mleté), kukurica, cirok, kukuričný glutén, hydinový tuk, ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, hydrolyzované živočíšne proteíny, cukrová repa, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%) , ľanové semeno, sušené vajcia, rybia múčka, extrakt z čakanky, Man-oligosacharídy (MOS), fosforečnan vápenatý, glukozamín (500 mg/kg), extrakt z juky, chondroitín sulfát (200 mg/kg), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1 mg, biotín (3a880) – 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, L-karnitín (3a910) – 50 mg, taurín (3a370) – 250 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 29 %, oleje a tuky – 15 %, popol – 7,3 %, vláknina – 1,5 %, vápnik – 1,4 %, fosfor – 1,1 %, draslík – 0,6 %, sodík – 0,4%, omega 3 – 0,51 %, omega 6 – 2,60 %.

hiq-dog-feeding-mini-golden-age

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info