Panel používateľa

HiQ Golden Age Care 11 kg

HiQ Golden Age Care 11 kg

Suché kompletné krmivo pre seniorných psov všetkých plemien (7 rokov a viac).Balenie: 2.8 kg, 11 kgUdržanie funkčnosti všetkých orgánov tela a podpora dlhovekosti.Zníženie rizika vzniku katarakty.Pre silné kosti a zdravé kĺby.

57,60 €

5,24 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku nano-agentNanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

coconut-oilKokosový olej
HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

svalový tonusSvalový tonus
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

zdrave-kostiZdravé kosti
Kombinácia glukózamínu a chondroitínu stimuluje regeneráciu kĺbových tkanív a udržuje ich zdravý stav. Vitamín D, vápnik a fosfor môžu pomôcť pri udržiavaní silných a zdravých kostí.

ochrana-zrakuOchrana zraku
Vitamíny C a E s luteínom získaným zo sušeného nechtíka pomáhajú chrániť oči pred škodlivými účinkami voľných radikálov a znižujú riziko vzniku katarakty.

kardioSrdce
Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci.

Zloženie: hydinové mäso 41% (sušené a jemne mleté), cirok, kukurica, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, kukuričný glutén, hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne proteíny, cukrová repa, rybia múčka, kokosový olej, ľanové semienko, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, sušené vajcia, extrakt z čakanky, man-oligosacharidy (MOS), fosforečnan vápenatý, glukozamín (500 mg/kg), extrakt z juky, chondroitín sulfát (200 mg/kg), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1 mg, biotín (3a880) – 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého (E1)- 50 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, L-karnitín (3a910) – 50 mg, taurín (3a370) – 250 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 27 %, oleje a tuky – 14 %, popol – 6,5 %, vláknina – 2 %, vápnik – 1 %, fosfor – 0,8 %, draslík – 0,6 %, sodík – 0,4 %,

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info