Panel používateľa

HIQ Weight Control 7kg

HIQ Weight Control 7kg

Kompletné suché krmivo pre dospelých psov po sterilizácii/kastrácii. Na kontrolu hmotnosti.Balenie: 1.8 kg, 7 kgDetoxikuje telo, zlepšuje trávenie a vstrebávanie živín.Zlepšenie metabolizácie a dosiahnutie optimálnej hmotnosti.Zlepšenie kardio vaskulárnej činnosti a obehového systému.

38 €

5,43 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku  nano-agentNanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

coconut-oilKokosový olej
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

zdravy-a-dlhy-zivotZdravý a dlhý život
S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.

dog-weight-controlOptimálna hmotnosť
Na udržanie optimálnej hmotnosti bolo zloženie obohatené o kombináciou L-karnitínu a vápnika, ktorý stimuluje metabolizmus a podporuje premenu tukov na energiu .

dog--detox.Detoxikácia
Jedinečná kombinácia vlákniny, prírodných antioxidantov (vitamíny C a E) a dynamicky mikronizovaného klinoptilolitu. Táto kombinácia bola vyvinutá pre účinnú detoxikáciu tela, stimuláciu životne dôležitých funkcií a podporu harmonickej aktivity všetkých telesných orgánov.

dog-weight-control-cardio.Srdce
Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci

Zloženie: hydinové mäso 36% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, cirok, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, kukurica, hydinový tuk, cukrová repa, hydrolyzované živočíšne proteíny, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, ľanové semienko, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), mannan – oligosacharidy (MOS), fosforečnan sodný, extrakt z juky, glukozamín (250 mg/kg), chondroitín sulfát (100 mg/kg), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1 mg, biotín (3a880) – 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, L-karnitín (3a910) – 100 mg, taurín (3a370) – 125 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 21 %, oleje a tuky – 10 %, popol – 5,5 %, vláknina – 2,5 %, vápnik – 0,9 %, fosfor – 0,9 %, draslík – 0,6 %, sodík – 0,3

hiq-dog-feeding-weight-control.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info