Panel používateľa

HiQ Hypoallergenic 7 kg

HiQ Hypoallergenic 7 kg

Suché kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívacím systémom.Balenie: 1.8 kg, 7 kg Zníženie rizika alergických reakcií. Účinná detoxikácia tela, lepšia absorpcia výživných látok a ľahké trávenie. Pre zdravú kožu a pre kvalitnú, lesklú srsť.

55,60 €

7,94 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgent.nano-agent- Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

coconut-oilKokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
detoxDetoxikácia

Jedinečná kombinácia vlákniny, prírodných antioxidantov (vitamíny C a E) a dynamicky mikronizovaného klinoptilolitu. Toto zloženie bolo vyvinuté pre účinnú detoxikáciu tela, stimuláciu životne dôležitých funkcií a podporu harmonickej aktivity všetkých telesných orgánov.
koza-a-srstKoža a srsť

Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Kombinácia zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.
vitalitaVitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

Zloženie: ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, hydinový tuk, jahňacie mäso (sušené a jemne mleté), izolát sójového proteínu, hydrolyzát z kuraciej pečene, lososový olej, ľanové semeno, sušené vajcia, cukrová repa, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), kokosový olej, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy (FOS), sušené brusnice, borákový olej, extrakt z juky, zelený čaj, múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, vitamín C (3a300) – 600 mg, kyselina listová (3a316) – 0,5 mg, biotín (3a880) – 0,5 mg, niacín (3a314) – 25 mg, vitamín B6 (3a831) – 2,5 mg, vitamín B1 – 2,5 mg, vitamín B12 – 0,05 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 60 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,4 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát sulfátu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,16 mg, taurín (3a370) – 600 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 21 %, oleje a tuky – 17 %, popol – 6,5 %, vláknina – 1,5 %, vápnik – 0,95 %, fosfor – 0,8 %, draslík – 0,5 %, sodík – 0,4 %, omega 3 – 0,57 %, omega 6 – 2,12 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

hypo

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info