Panel používateľa

HiQ Mini Adult 1,8 kg

HiQ Mini Adult 1,8 kg

Kompletné suché krmivo pre dospelých psov malých plemien (1−10 kg)Balenie: 400g, 1.8 kg, 7 kg Bezproblémová činnosť vnútorných orgánov na zabezpečenie vynikajúceho trávenia. Vitalita a životaschopnosť. Lesklá a hustá srsť, zdravá a elastická koža.

14,99 €

8,33 € / kg

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku nano-agent– NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

coconut-oiKokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.

zdravy-a-dlhy-zivot.Zdravý a dlhý život

S hydinou - najľahšie stráviteľnou živočíšnou bielkovinou, ktorá je vhodná na udržanie správneho svalového tonusu. Bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky

koza-a-srstKoža a srsť

Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Kombinácia zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.
/imunitaImunita

Exkluzívny komplex vitamínov s cennými lipidmi udržuje a podporuje imunitnú ochranu tkanív a buniek.
vitalitaVitalita

Na udržanie telesného zdravia a energie bolo zloženie obohatené o vysoko kvalitné proteíny živočíšneho pôvodu, omega-3 a -6 mastnými kyselinami spolu s vyváženým komplexom vitamínov a minerálov. Táto kombinácia účinných látok zaistí, že váš domáci miláčik bude mať sršať vitalitou.

Zloženie: hydinové mäso 42% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, kukurica, hydinový tuk, kukuričný lepok, rybia múčka, ľanové semienko, hydrolyzovaná živočíšna bielkovina, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, cukrová repa, sušené vajcia, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%)), fosforečnan sódny, hexametafosforečnan sodný, extrakt juky, chlorid draselný.

Aditíva / 1 kg: nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E 3a700 530 mg, kyselina listová 3a316 – 1 mg , biotín 3a880 0,2 mg, niacín (3a314) – 35 mg, vitamín B6 (3a831) – 3 mg, vitamín B1- 3 mg, vitamín B12- 0,05 mg, cholínchlorid (3a890) – 1480 mg, monohydrát síranu železnatého – 50 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrátu síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrátu síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrátu síranu zinočnatého(3b605) – 115mg, seleničitan sodný (E8)-0,1 mg. Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, extrakty z tokoferolov z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: bielkoviny – 28%, oleje a tuky – 16%, popol – 5,3%, vláknina – 1,5%, vápnik 0,95%, fosfor – 0,77% , 5%, sodík – 0,4%, omega 3 – 0,53%, omega 6 – 2,36%

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

hiq-dog-feeding-mini-adult

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info