Panel používateľa

HiQ Maxi Adult 11 kg

HiQ Maxi Adult 11 kg

Suché kompletné krmivo pre psov veľkých plemien (viac ako 25kg).Balenie: 2.8 kg; 11 kg S najľahšie stráviteľnými živočíšnymi bielkovinami z hydiny. Na udržanie silných kostí a kĺbov. Zabezpečuje dokonalú činnosť srdca a silnú imunitu.

54,99 €

5 € / kg

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku – NanoAgentNanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

Kokosový olejKokosový olej

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
Svalový tonusSvalový tonus

Vysoké množstvo živočíšnych bielkovín, až 81% (z celkového množstva). Proteíny zo živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržujú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky. S hydiny - najľahšie stráviteľným živočíšnym proteínom. Udržiava správny svalový tonus.
Podpora funkcie kostí a kĺbovPodpora funkcie kostí a kĺbov

Kombinácia glukozamínu a chondroitínu stimuluje regeneráciu klbového tkaniva a podporuje jeho zdravú funkciu. Vitamín D, calcium a fosfor môžu pomôcť udržiavať silné a zdravé kosti.
SrdceSrdce

Špeciálna receptúra je doplnená o mastné kyseliny DHA + EPA, spolu so zmesou taurínu a L-karnitínu, na zachovanie dobrej kardiovaskulárnej činnosti. Presné množstvo sodíka môže pomôcť pri znižovaní obsahu olova v srdci.
Komplex vitamínovKomplex vitamínov

Exkluzívny komplex vitamínov s cennými lipidmi udržuje a podporuje imunitnú ochranu tkanív a buniek.

Zloženie: hydinové mäso 39% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, kukurica, hydinový tuk, cukrová repa, kokosový olej, ľanové semienko, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), rybia múčka, sušené vajcia, extrakt z čakanky, glukózamín (500 mg/kg), fosforečnan vápenatý, fosforečnan sódny, výťažok z juky, chondroitín sulfát (250 mg/kg), chlorid draselný.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, kyselina listová (3a316) – 1,3 mg, niacín (3a314) – 45,5 mg, vitamín B6 (3a831) – 4 mg, vitamín B1 – 4 mg, cholínchlorid (3a890) – 1924 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) (E5) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát sulfátu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, taurín (3a370) – 2500 mg

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).

Analytické zložky: proteíny – 25 %, oleje a tuky – 13 %, popol – 6%, vláknina – 2,3 %, vápnik – 1,2 %, fosfor – 0,9 %, draslík – 0,6 %, sodík – 0,4 %, omega 3 – 0,41 %, omega 6 – 2,23 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

dávkovanie

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info