Panel používateľa

HiQ Maxi Adult Lamb 11 kg

HiQ Maxi Adult Lamb 11 kg

Suché kompletné krmivo pre dospelých psov veľkých plemien (viac ako 25 kg). S jahňacím mäsom.Balenie: 2.8 kg; 11 kg Obsahuje jahňacie proteíny (bielkoviny), pokrýva výživové potreby, udržiava energetickú rovnováhy. Neobsahuje pšenicu a kukuricu. Vhodné pre psov alergických na lepok s citlivým tráviacim systémom. Pre silné kosti a zdravé kĺby.

57,30 €

5,21 € / kg

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: HiQ

HiQ krmivá sú obohatené o výnimočnú zložku –Nano Agent NanoAgent. Ide o prírodný minerál spracovaný na nanočastice. Vďaka nízkej hmotnosti sa NanoAgent pohybuje v tele domáceho maznáčika rýchlejšie, ako iné komponenty, živiny v strave. Tieto látky sa pri kontakte s NanoAgentom začnú pohybovať rovnako rýchlo, a tým sa podporí lepšie trávenie a účinnejšia absorpcia živín do cieľových orgánov.

HiQ krmivá pre dospelé zvieratá sú obohatené o jeden z najcennejších produktov vo výžive na svete - prírodný a prospešný, čistý kokosový olejkokosový olej, ktorý je tiež známy ako super potravina. Môže optimalizovať metabolické procesy domácich zvierat a zlepšiť stav tráviaceho traktu. Čistý kokosový olej tiež pozitívne vplýva na pokožku a srsť, môže pomôcť chrániť organizmus pred infekciami a chorobami. Vzhľadom na svoju schopnosť stimulovať aktivitu mozgu je táto zložka obzvlášť prospešná pre zvieratá staršieho veku.
Zdravý a dlhý životZdravý a dlhý život

S vysokokvalitným jahňacím proteínom - s cieľom optimalizovať energetickú rovnováhu a zabezpečiť výživové potreby. Bielkoviny z živočíšnych zdrojov zabezpečujú a udržiavajú správne množstvo aminokyselín, ktoré sú rozhodujúce pre zdravý a dlhý život každého psa a mačky.
Bez kukurice a pšeniceBez kukurice a pšenice

Pre psov s mimoriadne citlivým tráviacim systémom sme vytvorili HiQ krmivá bez kukurice a pšenice. Rozšírili sme nimi bohatú škálu rôznych typov HIQ krmív. Môžu pomôcť psom s citlivou kožou a žalúdkom vyhnúť sa alergickým reakciám, ktoré môže spôsobovať lepok a zároveň podporiť dokonalé trávenie aj u tých jedincov, ktorí netolerujú kukuricu.
Silné kostiSilné kosti

Kombinácia glukózamínu a chondroitínu stimuluje regeneráciu kĺbových tkanív a udržuje ich zdravý stav. Vitamín D, vápnik a fosfor môžu pomôcť pri udržiavaní silných a zdravých kostí.
Koža a srsťKoža a srsť

Viacnásobne nenasýtené mastné kyseliny sú nevyhnutné pre vášho domáceho maznáčika, pretože pomáhajú udržiavať lesklú a hustú srsť, ako aj zdravú a pružnú kožu. Komplex zinku a vitamínov (vitamín C, E, A, B) podporuje syntézu keratínu, ktorý je jedným z najdôležitejších prvkov zabezpečujúcich pevné labky a zdravú štruktúru kože a srsti.

Zloženie: jahňacie mäso 38% (sušené a jemne mleté), ryža ako kvalitný zdroj sacharidov, nenasýtených omega 3 mastných kyselín, celozrnný jačmeň, ako bohatý zdroj vlákniny a minerálov, predovšetkým zinku a selénu, hydinový tuk, zemiakový proteín, sušená zemiaková dužina, cukrová repa, hrach ako výdatný zdroj vlákniny, antioxidantov, vitamínu CC, K , B1, mangánu a kyseliny listovej, ľanové semienka, hrachový proteín, pivovarské kvasnice, kokosový olej, dynamicky mikronizovaný klinoptilolit (1%), fosforečnanom sódnym, extrakt z čakanky, mannan – oligosacharidy (MOS), extrakt z juky, glukozamín (500 mg/kg), kvasinky (betaglukány), chondroitínsulfát (250 mg/kg), múčka z nechtíka.

Aditíva / 1 kg:
Nutričné ​​prísady: vitamín A (3a672a) – 18000 IU, vitamín D3 (E671) – 1500 IU, vitamín E (3a700) – 530 mg, biotín (3a880) – 0.2 mg, monohydrát síranu železnatého (E1) – 50 mg, bezvodý jodid vápenatý (3b202) – 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého (E4) – 5 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) – 20 mg, monohydrát síranu zinočnatého (3b605) – 115 mg, seleničitan sodný (E8) – 0,1 mg, taurín (3a370) – 250 mg, L-karnitín (3a910) – 100 mg.

Technologické prísady: extrakt z rozmarínu, tokoferolové extrakty z rastlinných olejov (1b306 (i)).
Analytické zložky: proteíny – 25 %, oleje a tuky – 14 %, popol – 9%, vláknina – 2,1 %, vápnik – 1,6 %, fosfor – 1 %, draslík – 0,5 %, sodík – 0,35 %, omega 3 – 0,62 %, omega 6 – 2,16 %.

Krmivo podávajte suché. Čistá, čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii.

Odporúčané dávkovanie: ako v tabuľke. Množstvo uvedené v tabuľke je iba orientačné. Dávka by mala byť upravená podľa individuálnych potrieb psa.

gf

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info