Panel používateľa

Odmena pre psy, Benevo Pawtato Tubes - Mint & Parsley, 90g

Odmena pre psy, Benevo Pawtato Tubes - Mint & Parsley, 90g

NOVÉ

Odmena pre psy, Benevo Pawtato Tubes - Mint & Parsley - sú nízkotučné tyčinky pre psíky, ktoré sa vyrábajú z organicky vypestovaných sladkých zemiakov, prírodných super-potravín, plných živín, doplnených o ryžu, osviežujúcu mätu a dych osviežujúci petržlen.

3,80 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Benevo

benevo

Odmena pre psy, Benevo Pawtato Tubes - Mint & Parsley - sú nízkotučné tyčinky pre psíky, ktoré sa vyrábajú z organicky vypestovaných sladkých zemiakov, prírodných super-potravín, plných živín, doplnených o ryžu, osviežujúcu mätu a dych osviežujúci petržlen. Benevo Pawtato Tubes sú vyrobené bez rýb, bez GMO. Prirodzene sú bez gluténu, sóje, či bez prídavku cukru, soli, umelých farieb alebo chutí.

Táto maškrta pre psy bola schválená organizáciami ako Vegetarian Society a Vegan Society.

Hlavné vlastnosti odmeny pre psov Benevo Pawtato Tubes - Mint & Parsley

Neobsahujú GMO (geneticky modifikované ingrediencie)
Neobsahujú pšenicu
Vyrobené z organicky pestovaných sladkých zemiakov
Neobsahujú sóju
Bez pridabých farbív a príchutí
Na trhu od roku 2015

ZLOŽENIE
Sladká zemiaková múka (45%), kukuričný škrob, ryžová múka (18%), rastlinný glycerín, mäta (0,2%), petržlen (0,2%), Sorbát draselný

ANALITYCKÉ ZLOŽKY
Surová bielkovina Min. 3%, obsah tuku min. 0,5%, vláknina max. 0,8%, popolček 1%, vlhkosť Max. 17%

ADITÍVA
Konzervačné látky (sorbát draselný

O spoločnosti BENEVO
Spoločnosť Benevo je nezávislá spoločnosť na výrobu krmív pre domáce zvieratá so sídlom v meste Hampshire vo Veľkej Británii, ktorá je 100% rodinným podnikom vo vlastníctve vegetariánov.

Naše výrobky sú schválené Vegánskou spoločnosťou Veľkej Británie a Vegetariánskou spoločnosťou Veľkej Británie. Sme tiež PETA schválení za netestovanie produktov na zvieratách a v posledných dvoch rokoch, výrobky Benevo dosiahli najvyššiu možnú úroveň z ceny Etickej organizácie Good Shopping Guide a to 100 zo 100. Taktiež Etický spotrebiteľský časopis označil krmivo Benevo Dog Organic ako najviac etické krmivo pre domáce zvieratá so skóre 20/20.

CRUELTY FREE PET FOODS

kvalita

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info