Panel používateľa

Verm-X® Original Liquid

Verm-X® Original Liquid

NOVINKA

Verm-X® original liquid pre psy je nový účinný prírodný produkt proti črevným parazitom,poskytuje prírodnú a účinnú kontrolu črevnej hygieny.

29,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Paddocks Farm

Verm-X® poskytuje komplex vitamínov, minerálov, stopových prvkov a prispieva k celkovému zdraviu a kondícii zvierat. Produkty Verm-X® sú vyrábané z pravých prírodných surovín, ktoré nie sú geneticky modifikované. Verm-X® je veľmi ľahko stráviteľný, cenovo výhodný a veľmi efektívny.

Ako Verm-X® funguje?

Receptúra Verm-X® bola vyvinutá v spolupráci s uznávanými botanikmi (vrátane Trudy Norris, FNIMH, MBACP, P.G.C.E, bývalá prezidentka Asociácie lekárskych bylinkárov), špecialistami na výživu a veterinármi. Kombinácia špeciálne vybraných bylín v produktoch Verm-X® nenápadne mení rovnováhu tráviaceho systému, naštartuje peristaltiku čriev a paralyzuje parazity. Ak sú nejaké parazity už prítomné v tele zvierat sú prirodzene vylúčené. Paralyzovaní paraziti tak putujú z tela von vo chvíli prirodzene vyvolaného vyprázdnenia. Prírodné odčervenie je odpozorované od správania vlka, ktorý si vie s parazitmi intuitívne poradiť.

Verm-X® je založený na bylinkách a nezaťažuje žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky.

Verm-X bylinky a ich účinky

Verm-X® nemá žiadne vedľajšie účinky, ako chemické antihelmintiká.

Verm-X® je rovnako efektívny ako produkty Drontal, Exil, Flubenol atď. Často sa stáva, že červy sú imúnne (nie sú 100% usmrtené) proti týmto chemickým antihelmintikám. Červy, zvyčajne škrkavka, potom po niekoľkých týždňoch je opäť prítomná v zažívacom trakte.

Byliny používané vo Verm-X® sú vybrané predovšetkým pre ich efektívny účinok, ale ponúkajú ďalšie skvelé a dôležité prínosy pre zdravie zvieraťa.

Verm-X® obsahuje vlastnosti na detoxikáciu krvi. Byliny, ktoré sú použité v produktoch Verm-X®, boli používané v bylinnej medicíne po celé stáročia a doteraz neexistujú žiadne prípady rezistencie. Odčervovací efekt chemických antihelmintik je časovo obmedzený, ich negatívnym vedľajším účinkom je toxicita organizmu zvierat a potenciálna rezistencia endoparazitov.

Užívaním Verm-X® sa prirodzene vytvára v tráviacom trakte zvierat nehostinné prostredie s časovo neobmedzeným odčervovacím efektom, bez toxických účinkov na organizmus zvierat a bez rizika vzniku rezistencie plochých červov.

Verm-X® pôsobí v dlhšom časovom horizonte, nepôsobí rýchlo a agresívne ako chemické látky, ktoré poškodzujú zdravie zvierat, ich imunitný systém, spôsobujú alergie, ale naopak Verm-X® je jemný a pôsobí 21 dní po podaní, a po tejto dobe nadobudne plnú účinnosť. Tento prirodzený časový horizont umožňuje Verm-X® pôsobiť oveľa jemnejšie a dlhšie v črevách a tráviacom systéme zvierat.

Verm-X® je dostupný vo forme denných prémiových granúl, chutí ako tradičná maškrta a sú vhodné na kŕmenie počas celého roka.

"Vedieť, že produkt bude rovnako efektívny pri každom použití poskytuje istotu, ktorú už nemôžete dostať s umelými chemickými látkami."

Nick Thompson, veterinárny lekár, BSc (Vet Sci) Hons, BVM&S

Test Verm-X pre psy

Verm-X® Original Liquid
Verm-X® original liquid pre psy je nový účinný prírodný produkt proti črevným parazitom, ktorý rozširuje produktovú radu s veľmi obľúbenými granulkami Verm-X®. Liquid Verm-X® rovnako ako Verm-X® granulky poskytujú prírodnú a účinnú kontrolu črevnej hygieny. Bylinné zložky poskytujú vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré prispievajú k celkovému zdraviu psa. Verm-X® tekutina je navrhnutá tak, aby sa zmiešala do dennej kŕmnej dávky a podávala sa počas troch po sebe nasledujúcich dní každý mesiac.

Dávkovanie:
Podávajte 3 dni po sebe každý mesiac. Balenie 250ml.
Váha psa 5-10kg....5ml denne (15ml za mesiac)
Váha psa 11-20kg...10ml denne (30ml za mesiac)
Váha psa 20kg+.... 15ml denne (45ml za mesiac)
Balenie obsahuje odmerku.

Šteňatám vo veku 3 – 6 mesiacov podávajte polovičnú dávku. Dávka pre dospelého jedinca môže byť podávaná od veku 6 mesiacov. 250ml balenie vydrží pre 2 stredné psy na 4 mesiace.Verm-X® tekutinu vyliať na krmivo. Zloženie: škorica, cesnak, tymián, žihľava, lipkavec, fenikel, mäta prieporná, brest, quassia, oman pravý.

 

 

Produkty Verm-X® sú schválené na používaniepre organizmy a sú certifikované Britskou asociáciou komplexnej výživy a medicíny.Verm-X® získal celkovú etickú akreditáciu na základe prísnej analýzy uskutočnenej nezávislým subjektom. Etická akreditácia je všeobecne rešpektovaná ochranná známka udeľovaná Etickou Organizáciou spoločností, ktorá zaručuje významnú sociálnu zodpovednosť.

V roku 2010 Verm-X® získal schválenie pre používanie v ekologickom systéme na základe vyhodnotenia spoločnosťou Organic Farmers and Growers Ltd.

Spoločnosť organického chovateľstva a poľnohospodárstva - kontrolný subjekt, akreditovaný spoločnosťou DEFRA, uviedol svoj „organický systém uistenia" a je schopný neustále kontrolovať, overovať a nahliadať do rôznych činností, ktoré zahŕňajú výrobcov krmív, maloobchodníkov a veľkoobchodníkov. Verm-X® je prvý a jediný prípravok na udržiavanie črevnej hygieny, ktorý získal takéto schválenie.

Produkty Verm-X® sa stali víťazmi prestížnej ankety „Greenapple" v rokoch 2004, 2006, 2007, 2008 a 2011 za najlepšie environmentálne postupy v poľnohospodárstve.

Výrobcom Verm-X® je spoločnosť Paddocks Farm Partnerschips Ltd., farma Paddocks z Veľkej Británie. Označenie výrobkov Verm-X® a Itch-Eeze® sú chránené medzinárodnou ochrannou známkou. Všetky výrobky Verm-X® sú vyrobené vo Veľkej Británii. Naše granulované výrobky sa vyrábajú v jednej z britských tovární špecializovaných na granulovanie počas nízkych teplôt, čo zabraňuje poškodeniu kvality surovín. Spoločnosť Paddocks Farm Partnerschips Ltd. je jedinou spoločnosťou na svete, ktorá sa špecializuje výhradne na produkciu prírodných látok, napomáhajúcich k hygiene a k správnej funkcii črevnej sústavy zvierat. V súčasnej dobe máme úspešné produkty Verm-X® pre kone, kravy, hydinu, psy, mačky, králiky, morčatá, škrečky, ovce, kozy, ošípané, kačice, vtáky, lamy a alpaky, dravé vtáky, holuby, bažanty, diviaky, jelene, antilopy, plazy.

Spoločnosti, ktoré spolupracujú pri výrobe produktov Verm-X zdieľajú naše hodnoty a kvality:

Certifikát zhody surovín použitých na prípravu so surovinami na označení (FEMAS)
Produkty sú vyrobené v zhode s ISO 9001:2008
Biodynamický typ poľnohospodárstva, využívanie rastlín a byliniek bez akejkoľvek genetickej modifikácie
Čerstvé výťažky a tinktúry sú spracované do niekoľkých hodín na tom istom mieste, kde boli rastliny zozbierané
Bylinky sú pestované, zberané, spracované a distribuované podľa prísnych organických kódov, pravidiel
Široký spektrum výskumu a testovanie našich produktov
Bylinky vypestované na farme sú sušené nákladnejšou ale menej znehodnocujúcou metódou odvlhčovania
Naše granulované výrobky sú produkované v jednej z našich britských tovární, špecializovaných na granuláciu počas nízkej teploty, čo zabraňuje znehodnoteniu kvality použitých surovín
Pozitívny prístup k životnému prostrediu, znižovanie objemu emisií a využívanie metód recyklovania, ktoré sú možné. (niektorí z našich súčasných dodávateľov využívajú procesy, ktoré sú v súlade so životným prostredím.
Produkty Verm-X® a Itch-Eeze® sú schválené a registrované Ústavom štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv www.uskvbl.sk sídliacim v Nitre, ktorý zaisťuje, aby na Slovensku boli registrované veterinárne liečivé prípravky, ktoré svojimi vlastnosťami zodpovedajú aktuálnym vedeckým požiadavkám na akosť, bezpečnosť a účinnosť a zaisťuje dozor nad trhom s veterinárnymi liečivami.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info