Panel používateľa

Hračky pre mačky, PetSafe, Peek-a-Bird™

Hračky pre mačky, PetSafe, Peek-a-Bird™

Elektronická hračka pre mačky PetSafe® Peek-a-Bird ™ vďaka divokej zábave z lovu, zabaví vašu mačku aj na niekoľko hodín. Hračka obsahuje 2 režimy. V režime jednorazového prehrávania sa hračka zapne na 10 minút a potom sa automaticky vypne. V režime "Prehrať celý deň" je hračka aktívna 10 minút a následné dve pohotovostné hodiny. Ak počas 2-hodinovej pohotovostnej doby zachytí snímač pohybu aktivitu vašej mačky, hračka sa automaticky opäť zapne. Batéria hračky vydrží približne 30 dní v režime prehrávania "Po celý deň".

34,90 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: PET SAFE

n

Hračka pre mačky, PetSafe, Peek-a-Bird™

Elektronická hračka pre mačky PetSafe® Peek-a-Bird ™ vďaka divokej zábave z lovu, zabaví vašu mačku aj na niekoľko hodín.

Hračka obsahuje 2 režimy. V režime jednorazového prehrávania sa hračka zapne na 10 minút a potom sa automaticky vypne. V režime "Prehrať celý deň" je hračka aktívna 10 minút a následné dve pohotovostné hodiny. Ak počas 2-hodinovej pohotovostnej doby zachytí snímač pohybu aktivitu vašej mačky, hračka sa automaticky opäť zapne. Batéria hračky vydrží približne 30 dní v režime prehrávania "Po celý deň".
Vďaka týmto automatickým hrám sa bude vaša mačka zabávať celý deň aj počas vašej neprítomnosti. Hračka je dodávaná s jedným nainštalovaným a jedným náhradným perím. Nechajte svoju mačku si užiť vzrušenie z lovu s hračkou pre mačky PetSafe® Peek-a-Bird ™.

 n

Hlavné vlastnosti
» Dva režimy prehrávania - nastavte režim Peek-a-Bird ™ na jednorazové prehrávanie alebo režim prehrávania po celý deň
» Automatické vypnutie - kvôli úspornosti batérie sa hračka automaticky vypne po 10 minútach hrania
» Aktivácia senzora pohybu - v režime prehrávania po celý deň snímač pohybu detekuje pohyb vašej mačky a automaticky sa zapne
» Hra na skrývačku - Vaša mačka bude loviť perie, ktoré sa schováva dnu a von z dvoch rôznych otvorov a vytvorí tak pre ňu zábavný cieľ
» Táto hračka pre mačky obsahuje jednu upútavku z peria plus náhradné perie
» Vyžaduje 3 AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)

Obsah balenia
» Hračka Peek-a-Bird ™
» Náhradné perie
» Manuál

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info