Panel používateľa

Tréningové odmeny puppy lamb 100g

Tréningové odmeny puppy lamb 100g

Ideálna odmena za rýchlu akciu.

1,98 €

2,50 € Zľava 0,52 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Natural dog food company

loooooooo

Prírodné krmivá pre psy Puppy Training Treats sú špeciálne navrhnuté tak, aby dopĺňali prirodzenú stravu. Sú vhodné pre psy a šteňatá všetkých plemien zhruba od 8 týždňov veku. Ich malá veľkosť bola špeciálne prispôsobená ako tréningová pomôcka, čo je rýchle potešenie pre vaše šteňa bez toho, aby to narušilo jeho koncentráciu z danej úlohy. Ideálna odmena za rýchlu akciu.

Tu v spoločnosti The Natural Dog Food Company veríme, že pre šťastného a zdravého psa to príroda vie najlepšie. Z tohto dôvodu má náš sortiment potravín:

Bez umelých prísad
Neobsahujú pšenicu, kukuricu, mliečne výrobky a sóju
Žiadne vedľajšie produkty, deriváty alebo plnivá

gluten freebez derivátovbez derivátov
100% zložky ľudskej kvality
hypoalergénne

hypoalergickévela masa100 humandigestchutné
Každá zložka použitá v prírodnom krmive pre psov je v najvyššej dostupnej kvalite a bola starostlivo vybraná tak, aby odrážala prirodzenú stravu psa.

Ďalej, kombináciou vysokého podielu čerstvého mäsa ľudskej kvality s našou jedinečnou radou byliniek, zeleniny a celozrnných výrobkov sme boli schopní vytvoriť prvé kompletné krmivo pre psov, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez akejkoľvek umelej suplementácie vitamínmi.

Pochúťky od spoločnosti Natural Dog Food Company a ďalšie vhodné dobroty môžu tvoriť až 10 - 15% stravy vášho psa. Možno toho dať viac, je však potrebné dbať na to, aby sa udržala zdravá rovnováha. Vždy znižujte množstvo podávaného jedla.

Zloženie
55% jahňacie mäso (z toho 36% čerstvo pripravené jahňacie mäso, 18% sušené jahňacie mäso, 1% jahňacie šťava), hnedá ryža, ovos, ovocie, zelenina, byliny, ľanové semeno, cukrová repa, slnečnicový olej, pivovarské kvasnice. 9% kombinovaná inklúzia.

Analytické zložky
Hrubý proteín 25%, hrubé oleje a tuky 13%, hrubá vláknina 6%, hrubý popol 8%.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info