Panel používateľa

Prateľné plienky pre psov - veľkosť "S"

Prateľné plienky pre psov -  veľkosť "S"

Prateľné plienky pre psov od Simple Solution poskytujú superabsorpčnú a dlhotrvajúcu ochranu a boli navrhnuté špeciiálne pre psov- pánov. Sú vyrobené z ľahkej tkaniny z mikrovlákna a majú nastaviteľné pruhy na pohodlné a bezpečné uchytenie. Ideálne pre psy s inkontinenciou moču, pre psy, ktoré majú problémy s močením zo vzrušenia a pre psy so "psími" problémami.

15,90 €

Dostupnosť: Na otázku

Výrobca: Simple Solution

 

plienky pre psov

Prateľné plienky pre psy - nie pre fenky
Prateľné plienky pre psov od Simple Solution poskytujú superabsorpčnú a dlhotrvajúcu ochranu a boli navrhnuté špeciiálne pre psov- pánov. Tieto malé prateľné psie plienky sú vyrobené z ľahkej tkaniny z mikrovlákna a majú nastaviteľné pruhy na pohodlné a bezpečné uchytenie. Ideálne pre psy s inkontinenciou moču, pre psy, ktoré majú problémy s močením zo vzrušenia a pre psy so "psími" problémami. Pre zvýšenú ochranu použite Simple Solution jednorazové plienky pre psov.

Každé balenie zobrazuje jasný diagram veľkostí. Ak je celková hmotnosť alebo rozmery psa na rozhraní dvoch veľkostí, vyberte si väčšiu veľkosť.

Hlavné vlastnosti prateľných plienok Simple Solution
» poskytujú superabsorpčnú a dlhotrvajúcu ochranu a boli navrhnuté špeciiálne pre psov- pánov
» plienky sú vyrobené z ľahkej tkaniny z mikrovlákna a majú nastaviteľné pruhy na pohodlné a bezpečné uchytenie
» pás pre psov- pánov má vlhkosť odvádzajúce prevedenie pre ochranu pokožky a srsti, super-absorbčnú vložku z mikrovlákna a plastovú vložku proti pretekaniu
» perfektné pre psy s inkontinenciou moču, pre psy, ktoré majú problémy s močením zo vzrušenia a pre psy so "psími" problémami
» balenie obsahuje 1 ks prateľnej plienky

Veľkostná tabuľka
Veľkostné prevedenie Hmotnosť psíka Obvod pásu psíka
S - 7 kg 20 - 48 cm
M 4 - 16 kg 30 - 58 cm
L 16 - 40 kg 45 - 89 cm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info