Panel používateľa

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci v záhrade, poľovačke, na prechádzke alebo pri kempingu. Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je efektívny v dosahu vysielania až do 1,5m.

27,90 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: TickLess

logo

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psy

TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie klieštov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci v záhrade, poľovačke, na prechádzke alebo pri kempingu. Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnutelné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. Tým ich odpudzuje preč od domácich maznáčikov. Prevádzkový rozsah je asi 1,5 metra. Tento vysoko účinný produkt funguje prevažne preventívne. TICKLESS je ideálnym riešením pre odpudzovanie kliešťov a bĺch a to úplne ekologickým spôsobom a bez kontraindikácií akéhokoľvek druhu.

Upevnením ľahko použiteľného a malého zariadenia TICKLESS na obojok vašej mačky alebo psa v

 

sa tieto nežiadúce parazity od nich môžu udržať až po dobu 6 až 12 mesiacov po aktivácii, takže vy a vaše domáce zviera môžete voľne užívať prírodu. Vďaka najnovšej poľnej štúdii môžeme konštatovať, že zariadenie je 94% účinné proti kliešťom bez použitia akýchkoľvek nebezpečných chemikálií!

Technológia prístroja TICKLESS prešla prísnymi testami, jeho účinok potvrdil aj klinický test Univerzity Camerino v roku 2012.

Hlavné vlastnosti TICKLESS PET
Bez chemických látok
Vďaka ultrazvuku drží parazity čo najďalej od vašich domácich maznáčikov
Ochrana až na 12 mesiacov
Vstavaná Li-Ion batéria
Prevádzkový rozsah: 1,5 metrov
Certifikácia IP13 - Vlhkosť prístroj nepoškodí , ale zariadenie nie je vodeodolné!

Farby: fa čierna, ružová, hnedá, béžová, oranžová: Farbu je potrebné uviesť do poznámky.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info