Panel používateľa

Canine Caviar Dried Sweet Potatoe - sladké zemiaky

Canine Caviar Dried Sweet Potatoe - sladké zemiaky

NOVINKA

Sušené sladké zemiaky. Sú skvelým zdrojom vlákniny. Vláknina je ideálnym doplnkom pre psov, trpiacich riedkou stolicou a hnačkami. Tieto svieže mäkké pamlsky obsahujú B-karotén, ktorý je silným antioxidantom a pôsobí ako prevencia pred rakovinovým ochorením.

4,95 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Canine Caviar

v

Canine Caviar Dried Sweet Potatoe - Sušené sladké zemiaky

Sušené sladké zemiaky - batáty sú skvelým zdrojom vlákniny pre psov. Vláknina je ideálnym doplnkom pre psov, trpiacich riedkou stolicou a hnačkami. Tieto svieže mäkké pamlsky obsahujú B-karotén, ktorý je silným antioxidantom a pôsobí ako prevencia pred rakovinovým ochorením. Podobné antioxidačné účinky má aj kyselina chlorogenová obsiahnutá v batátoch a rastlinné streoly, ktoré na seba viažu karcinogénne látky v zažívacom trakte. Sú skvelým výberom pamlskov pre psov s rakovinou.Ďalším benefitom je obsah vitamínov A,C,E a jednoduchých cukrov, čo je výhodou po náročnejšom tréningu, alebo turistike.

Hľadáte alternatívu k surovej koži? Váš pes si tieto čerstvé, 100% prírodné, sušené sladké zemiaky obľúbi. Táto lahodná a zdravá alternatíva surovej kože neobsahuje tuky, sú bohaté na beta karotén a antioxidanty. Tento doplnok stravy neobsahuje žiadne pridané farbivá.
Výhody
Skvelý zdroj vlákniny pre psov
Pamlsky Canine Caviar's sweet potato dog sú skvelým zdrojom vlákniny pre psov. Táto vláknina je skvelá pre psov trpiacich riedkou stolicou a hnačkami.
Alternatíva surovej kože
Canine Caviar's Dried Sweet Potato sú skvelou alternatívou surovej kože. Ak už nechcete dávať vášmu psovi surovú kožu, tak zvážte prechod na sladké zemiaky pre psov
Nízkokalorické a bez tukov
Naša alterntíva surovej kože – sladké zemiaky je doplnok stravy bez tukov, s nízkym obsahom kalórií, čo znamená zdravú voľbu a udrží hmotnosť vášho psa pod kontrolou.
Pomáha bojovať proti rakovine
Náš výživový doplnok – Dried Sweeet Potato, je plný antioxidantov, protizápalových zložiek a bojovníkov proti chorobám. Tieto zložkyy pomáhajú bojovať proti rakovinovým bunkám, ktoré sa môžu vyvinúť v tele vášho psa. Pamlsky Canine Caviar zo sladkých zemiakov sú skvelou voľbou pre psov s rakovinou.
Holistický výživový doplnok pre psov
Pamlsky Canine Caviar's Dried Sweet Potato sú holistické pamlsky pre psov. To znamená, že naše produkty boli navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálnu výživu a celkovú pohodu vášho psa. Holistické výživové doplnky pre psov, nepoužívajú spracované časti ani vedľajšie produkty zložiek a sú čo najprirodzenejšie.
Bezlepkový výživový doplnok pre psov
Naša alternatíva surovej kože – pamlsky Canine Caviar's Sweet Potato, sú bezlepkovým zdrojom sladkých zemiakov pre psov. Sú bezpečným produktom pre psov s alergiou na lepok a psov trpiacich epilepsiou.

Definícia prísad b

Zloženie

Sušené sladké zemiaky.

Odporúčaná denná kŕmna dávka 2 kusy denne.
Pre bezpečie vášho miláčika sledujte ho pri konzumácii pamlskov, kostí a žuvacích koží.
Analytické zloženie
Surový protein 4.0 % min.
Surový tuk 0.5 % min.
Hrubá vláknina 8.0 % max.
Vlhkosť 8.0 % max.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info