Panel používateľa

Canine Caviar Synergy Vegatable Mix- Dehydrovaná zeleninová zmes

Canine Caviar Synergy Vegatable Mix- Dehydrovaná zeleninová zmes

NOVINKA

Canine Caviar Synergy dehydrovaná zeleninová zmes je inovatívna holistická zmes, ktoré používa len tie najjemnejšie zložky. Keď zmiešate Canine Caviar Synergy dehydrovanú zeleninovú zmes s konzervou Canine Caviar, výsledkom bude najzdravšie holistické krmivo.

12,70 €

Dostupnosť: do 3 dní

Výrobca: Canine Caviar

v

Canine Caviar Synergy dehydrovaná zeleninová zmes je inovatívna holistická zmes, ktoré používa len tie najjemnejšie zložky. Keď zmiešate Canine Caviar Synergy dehydrovanú zeleninovú zmes s konzervou Canine Caviar, výsledkom bude najzdravšie holistické krmivo.
Zdroj proteínu: Zelenina
Ideálne pre: Všetky plemená a veľkosti
Výhody
Skvelý zdroj vlákniny pre psov
Canine Caviar's Synergy dehydrovaná zeleninová zmes je skvelým zdrojom vlákniny pre psov. Táto vláknina je skvelá pre psov trpiacich riedkou stolicou a hnačkami.
Vysoký obsah proteínu
Náš doplnok stravy Synergy Dehydrated Vegetable Mix má vysoký obsah proteínu a tým je skvelou voľbou pre vášho psa.
Holistický výživový doplnok pre psov
Canine Caviar's Synergy Dehydrated Vegetable Mix je holistický výživový doplnok pre psov. To znamená, že naše produkty boli navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálnu výživu a celkovú pohodu vášho psa. Holistické výživové doplnok pre psov, nepoužívajú spracované časti ani vedľajšie produkty zložiek a sú čo najprirodzenejšie, to tiž znamená, že neobsahujú žiadne farbivá, konzervanty ani chemikálie.
Bezlepkový výživový doplnok pre psov
Naše pamsky Synergy Dehydrated Vegetable Mix sú bezlepkovým zdrojom zeleniny pre psov. Sú bezpečným produktom pre psov s alrgiou na lepok a psov trpiacich epilepsiou.

Definícia prísad 


Zloženie
Dehydrovaná mrkva, dehydrované fialové sladké zemiaky, dehydrovaná cvikla, dehydrovaná tekvica, dehydrovaná zelená paprika, dehydrovaný špenát, dehydrovaná brokolica, dehydrovaný zeler, dehydrované jablko, sušené paradajky, dehydrovaný cesnak.
Odporúčaná denná kŕmna dávka
Podávajte 1/2 šialky sušenej zeleniny na každých 20 kg telesnej hmotnosti. Zmiešajte ½ šialky sušenej zeleniny s 1 pohárom vody, nechajte odstáť 30 minút alebo zmiešajte večer zmes nechajte odležať cez noc v chladničke. Iba ako doplnkové krmivo: Ak chcete pre svojho domáceho miláčika pripraviť kompletnú stravu, zmiešajte ho s chalúhami Canine Caviar's Kelp a niektorou z konzerv.
Analytické zloženie
Surový proteín 11.0 % min.
Surový tuk 2.7 % min.
Hrubá vláknina 15.0 % max.
Vlhkosť 7.0 % max

Dostupné balenia: • 0.68 kg. • 1.2 kg.
V prípade akýchkoľvek otázok alebo ak sa chcete dozvedieť viac o našich produktoch pre psov s
obmedzeným počtom ingrediencií, volajte na číslo 714-223-1800

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info