Panel používateľa

NDFC Bezobilninové granuly

8 položiek

LOGO NDFC

Natural Dog Food - Prírodná strava pre psov
Výrobky NDFC sú jedinečné tým, že patria medzi prvé kompletné krmivá založené 100% na prírodnej báze. To znamená že: 

Neobsahujú žiadne umelé prísady, chemické konzervanty, dochucovadlá
Sú bez pšenice, kukurice, sóje a iných nevhodných surovín
Neobsahujú žiadne vedľajšie produkty, deriváty alebo plnivá
Obsahujú 100% ingrediencií určených pre ľudskú spotrebu
hypoalergénne
ľahko stráviteľné, veľmi chutné, vysoký podiel mäsa
Podporujú zdravú kožu a lesklú srsť
Dodávajú energiu, ale nepodporujú hyperaktivitu
Podporujú silný imunitný systém
Zachovavajú mobilitu
Všetky ingrediencie použité v Natural Dog Food produktoch sú v najvyššej možnej kvalite, pozorne vyberané tak, aby odrážali prirodzenú potravu psov. Všetky suroviny sú prvotriedne, priamo určené pre ľudský potravinový reťazec a sú hypoalergénne.

gluten-free-including-wheat--dairy-and-soya./no-articificial-ingredientsno-by-products--derivatives-or-fillersndfc-100-human-grade-ingredientshypoallergenicndfc-easily-digestiblemeat-rich.highly-palatable

Navyše kombináciou vysokého podielu čerstvého mäsa, s jedinečnou zmesou výživných bylín, zeleniny, ovocia bez obilnín vzniklo prvé kompletné krmivo, ktoré obsahuje všetky živiny, ktoré pes potrebuje, bez umelo pridaných vitamínov a minerálov. Toto robí z Natural Dog Food prvé úplne prírodné krmivo na trhu.

Odborníci na holistickú výživu už dlho tvrdia, že to, čo je najlepšie pre psov, je to, čo im príroda sama dáva. To znamená stravu bohatú na kvalitné mäso alebo ryby, ovocie a zeleninu - bez obilnín. Niektoré psy nie sú schopné správne tráviť určité zrná.

Môžu trpieť svrbením kože, alebo popraskanými bruškami, keď sú kŕmené výrobkom, ktorý obsahuje vysoký podiel obilia a vedľajších produktov. V mnohých lacnejších potravinách pre psov často vidíte obilniny - zvyčajne kukuricu - na začiatku zoznamu zložiek, čo znamená, že to tvorí väčšinu jedla. Sme presvedčení, že jedlo, ktoré obsahuje predovšetkým kvalitný obsah čerstvého mäsa, je jedlo, ktoré je najbližšie k prirodzenej strave psa. A vďaka odstráneniu všetkých cereálií, sóje, vedľajších produktov a derivátov, naše nové chutné recepty bez obilia poskytnú vášmu psovi najlepšiu šancu zostať fit a zdravý počas celého života.

ZISTIŤ VIAC O FIRME

https://www.naturaldogfoodcompany.co.uk/our-products/

NDFC granuly

Výrobca:

Hmotnosť:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info